İçeriğe atla

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Ev, işyeri, okul, hastane, otel, AVM, plaza, rezidans demeden suyun geçtiği her yerde meydana gelen su tesisatı arızaları sizleri hem zaman hem de para yönünden oldukça sıkmaktadır.
Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların önüne geçilmesi mümkün olmadığından neredeyse her evde meydana gelmektedir.

Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma ve Tamir işlemleri Firması

Özellikle büyük kentlerde meydana gelen ve elde olmayan sebeplerle eski yeni dinlemeyen sorunun adı su kaçağıdır.

Bağcılarda Su kaçağı nasıl oluşmaktadır?

Özellikle eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması borularda su sızıntısını başlatmaktadır. Patlayan su borusundan sızan sular kısa süre içerisinde betonu delerek gün yüzüne çıkmakta ve sorunun ortaya çıktığı anlaşılmaktadır.

Bağcılarda Su kaçağı belirtileri nelerdir?

Su kaçağı probleminin yapınıza izin vermesini istemiyorsanız, birtakım belirtileri görür görmez alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarını aramanız gerekmektedir.
Özellikle duvarlarda kabarma, şişme, dökülme, nem, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ya da su faturalarında artış gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız zaman kaybetmeksizin firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemi her su tesisatçı firması tamir edemez.

Eski usul teknikleri kullanan firmalar, rastgele kırma dökme işlemi gibi kaba yöntemleri tercih ettiğinden sizleri hem zarara uğratmakta hem de randıman vermemektedir

Bağcılar Bölgesinde Su kaçağı nasıl tamir edilmelidir?

Öncelikle yardım alacağınız firmanın kullanacağı yöntemi ve referanslarını iyi araştırmanız gerekmektedir. Sıradan sokak aralarında ilkel teknikler ile sizlere yardım sağlayan firmalardan uzak durmanızı firmamız önermektedir. Firmamız cihazla su kaçağı bulma hizmeti sunduğundan, sizlere garantili hizmet vermektedir.

Bağcılar için Cihazla su kaçağı bulma tekniği

Kırmadan dökmeden gerçekleşen bu işlemi sizleri yormadan sağlayan ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakındır.


Akustik dinleme diye tabir edilen su sesine karşı duyarlı cihaz sayesinde eskiden günler süren işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirmekteyiz
Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma gerçekleştiren ustalarımız, bir ya da en fazla iki seramiğin altından patlayan olan su borusunu değiştirmektedir.
İletişim bölümünden arayacağınız numaralar sayesinde aynı gün içerisinde firmamızdan yardım alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA