İçeriğe atla

su kaçağı bulma

Su Kaçağı Bulmak İçin Teknolojik Cihazlar

Su kaçakları büyük ya da küçük olsun her zaman hayatı olumsuz etkiler. Bir gece sular içinde kalmış bir banyoya ya a mutfağa uyanabilirsiniz. Ayrıca işyerlerinizde meydana gelen su kaçakları için işinize ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Aslında su kaçakları sızıntı halindeyken önlem alınır ise bu tarz büyük sorunlar ile uğraşılmasına gerek kalmaz. Ayrıca su kaçakları konusunda artık tesisatın komple kırılmasına ve duvar ya da zeminlerin zarar görmesine gerek kalmıyor. Çünkü yeni nesil su kaçağı tespiti yapan cihazlar artık duvar ve zeminlerin kırılmadan da kırık boruyu tespit etmeyi sağlıyor. İşte bu cihazlar sayesinde tesisat anlamında yaşanan değişiklikler,

  • Su kaçaklarının tespiti dakikalar içinde yapılabiliyor,
  • Eskide kullanılan kırıp dökme işlemleri nedeniyle sağlam olan tesisat dahi zarar görür üstelik masraf ikiye katlanırdı. Ancak bu cihazlar sayesinde kırıp dökmeye gerek kalmıyor,
  • Kırılan zeminler ya da duvarlar ortalığı kirletmiyor, işlerinize ara vermenize neden olmuyor,
  • Duvarın içinde yaşanan ve gözle görülemeyen su sızıntıları dahi bu cihazlar sayesinde tespit edilebiliyor.

Yüksek gelen faturalar, nem ve rutubet su sızıntılarının en büyük sonucudur. Bu nedenle su sızıntısını gözünüzle görmeseniz dahi bu tarz durumlarda hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler yeni nesil su kaçağı bulma operasyonları gerçekleştiren usta bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Kısa Sürede Tespit ve Onarım

Su kaçaklarının tespitinde kullandığımız bu cihazlar müthiş bir kolaylık sağlıyor. Üstelik sizler içinde su kaçağı tespiti işlemleri yalnızca birkaç saati alıyor. Böylelikle günlük yaşantınıza ara vermenize, başka bir yerde kalmanıza ya da işyerindeki çalışanlarınıza izin vermenize gerek kalmıyor. Su sızıntı tespitini ve boru çatlak ya da kırık onarımını aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz. Sorunlu borunun tespiti sağlandıktan sonra o borunun üzerindeki zemin ya da duvar kaldırılıp onarım gerçekleştiriliyor. Dilerseniz borunuzu tamamen yeniliyoruz dilerseniz de yalnızca kırık ya da çatlak olan bölümü onarıyoruz. Attığımız her adım için sizlerin onayını alıyoruz.

Nemlenmeye ve Küflenmeye Dikkat

Su kaçakları en sık banyo tesisatlarında yaşanır. Bu kaçaklar önce sızıntı ile ortaya çıkacaktır. Örneğin banyonuzda alakasız bir yerde su birikintisi görürseniz su sızıntısından şüphe edebilirsiniz. Ayrıca banyo fayanslarınızdaki derzlerde küflenme ya da renk değişimi söz konusu olmuş ise yine bir su kaçağı şüphesi ortaya çıkacaktır. Su kaçakları kendilerini ciddi akıntılar şeklinde göstermeyebilir. Bunun yanı sıra yüksek gelen su faturaları da su kaçaklarının diğer ve en önemli sebepleri arasında yer alır. Bu durumlardan bir ya da birkaçını yaşıyorsanız hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler su kaçağı tespiti konusunda alanının en uzman ustaları ile birlikte hizmet vermekteyiz. Tekbir telefonunuz ile geliyor ve sorunu aynı gün içinde çözüyoruz.

ŞİMDİ ARA