İçeriğe atla

Su kaçağı tespit

Su kaçağı tespit fiyatları

Ev ve iş yerlerinizde su kaçaklarına, sızıntılara, boru patlaklarına anında çözüm getiren firmamız BBS Tesisat bütün müşterilerine profesyonel ekipleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Tesisat işlerinde yetişmiş profesyonel uzman ekiplerimizin tamamı ustalık belgesine sahip olmakla birlikte tecrübeleri ile de tüm müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmişlerdir. Uzman ekiplerimiz su kaçakları tespitinde eski yöntemleri kullanmayarak yeni ve etkili yöntemler olan elektronik cihazlar ile tespit yaparak hem hızlı hem de ekonomik olarak fayda sağlamaktadır. Oldukça profesyonelce, su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar ile ev ve iş yerlerinde meydana gelmiş olan su kaçaklarının tam noktasını tespit ederek, tamir onarım masrafları daha uygun hale getirilmiştir. BBS Tesisat su kaçağı tespit fiyatları geleneksel su kaçağı tespiti ve tamiri yapan firmalardan çok daha uygun hale getirilmiştir. Elektronik cihazla ile su kaçağı tespiti yapılarak her yerin kırılması işlemlerine son verilmiş ve sadece su kaçağının olduğu yer tespit edilerek tamiri yapılmaktadır. Böylece ekstra masraflardan kaçınılmış ve sadece su sızdıran yerin tespiti ve tamiri yapılarak aşırı kırma işlemleri yapılmayarak masraf minimize edilmektedir. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazların işlemleri kolaylaştırması hem firma açısından hem de müşteri açısından oldukça fayda sağlamaktadır.

Su kaçağı tespitinde maksimum fayda, fiyatlarında minimum seviyede

Ev ve iş yerlerinde su kaçağı tespitinde en uygun fiyatları almak bütün mağdurların ilk amacı olmaktadır. Ancak ucuz yaptıralım derken evinizin veya iş yerinizin kırılıp dökülmeyen bir yeri kalmamaktadır. BBS Tesisat tüm müşterilerine garantili temiz ve hızlı bir şekilde su kaçağı tespiti ve tamiri yaparak fiyatlarının ne kadar uygun olduğunu göstermektedir. İstenilen hizmeti en kaliteli şekilde vererek aslında indirim yapmış ve en uygun fiyatı vermiş olmaktadır. Her firma farklı fiyatlar vererek piyasadaki dalgalanmayı tetiklemektedirler. Fiyatları çok düşük olan tesisat ustalarından memnuniyet bulmak oldukça zordur, zira işin bitiminden sonra kontrol edilmeden teslim edilen iş daha sonra tekrar arıza açtığında karşınızda muhatap bulamama gibi bir riski de beraberinde getirmektedir. Ayrıca düşük fiyatlar sizleri aldatmasın profesyonel ekiplerin ve ekipmanların kullanılması hem kalitede hem de ekonomik olarak fayda sağlamaktadır. Su kaçağı tespit fiyatları ucuz olması denek işin kalitesinin düşük olması demektir. Bütün bunlara dikkat etmenizde fayda vardır.

Su kaçağı tespiti ücretlendirmesinde eki yöntemlerin zararı

Geleneksel yöntemler ile su kaçağı tespiti yapan firmalar hem uzman olmayan personel ile hem de elektronik su kaçağı tespit cihazları olmadan işler yaparak evinizde veya iş yerlerinizde kırıp dökme işlemlerini fazlaca yapmaktadırlar. Çünkü su kaçağının tespitinde tam yerini bulamayarak birden fazla yeri kırmak zorunda kalmaktadırlar. Buda sizlere ekstra masraf ve iş gücü anlamına gelen ekonomik kayıptır. Sadece bir bölgeyi kırmak ile birkaç bölgeyi kırarak tespit yapmak arasında oldukça fark bulunmaktadır. Fazla yer kırılınca bunların eski haline getirilmesi sizler için ekonomik kayıp demektir. Oysa elektronik cihazlar ile su kaçağı tespit fiyatları oldukça ucuza gelmektedir. BBS Tesisat ile ev ve işyerlerinizde su kaçağı tespiti elektronik cihazlar ve profesyonel uzman ekiplerce yapılarak hızlı ve güvenilir hizmet sunulmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerden faydalanmak ve uygun fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. BBS Tesisat ile iletişime geçtiğiniz anda uzman ekiplerimiz en kısa sürede ev ya da iş yerlerinize gelerek tüm elektronik ekipmanlar ile su kaçağı olan yeri hızlıca tespit ederek gerekli bakım ve onarımını sağlamaktadır.

Tespit Alan Tipi İşlem Süreci Fiyat
Daire 30 dakika ile 1 saat arası işlem 150 TL – 200 TL
İş Yeri 1 saat 200 TL – 250 TL
Dubleks Ev ve Küçük İş Yeri 1 saat 250TL – 300 TL
Tripleks Ev ve Küçük İş Yeri 2 saat 300 TL
Villa 2,5 saat 300 TL
Fabrika Alanının 1000m2 cinsine göre 1000 TL – … TL
Dış Mekan Alanının m2 cinsine göre 1000 TL – … TL

 

ŞİMDİ ARA