İçeriğe atla

su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Bulmak İçin Teknolojik Cihazlar

Su kaçakları büyük ya da küçük olsun her zaman hayatı olumsuz etkiler. Bir gece sular içinde kalmış bir banyoya ya a mutfağa uyanabilirsiniz. Ayrıca işyerlerinizde meydana gelen su kaçakları için işinize ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Aslında su kaçakları sızıntı halindeyken önlem alınır ise bu tarz büyük sorunlar ile uğraşılmasına gerek kalmaz. Ayrıca su kaçakları konusunda artık tesisatın komple kırılmasına ve duvar ya da zeminlerin zarar görmesine gerek kalmıyor. Çünkü yeni nesil su kaçağı tespiti yapan cihazlar artık duvar ve zeminlerin kırılmadan da kırık boruyu tespit etmeyi sağlıyor. İşte bu cihazlar sayesinde tesisat anlamında yaşanan değişiklikler,

  • Su kaçaklarının tespiti dakikalar içinde yapılabiliyor,
  • Eskide kullanılan kırıp dökme işlemleri nedeniyle sağlam olan tesisat dahi zarar görür üstelik masraf ikiye katlanırdı. Ancak bu cihazlar sayesinde kırıp dökmeye gerek kalmıyor,
  • Kırılan zeminler ya da duvarlar ortalığı kirletmiyor, işlerinize ara vermenize neden olmuyor,
  • Duvarın içinde yaşanan ve gözle görülemeyen su sızıntıları dahi bu cihazlar sayesinde tespit edilebiliyor.

Yüksek gelen faturalar, nem ve rutubet su sızıntılarının en büyük sonucudur. Bu nedenle su sızıntısını gözünüzle görmeseniz dahi bu tarz durumlarda hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler yeni nesil su kaçağı bulma operasyonları gerçekleştiren usta bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Kısa Sürede Tespit ve Onarım

Su kaçaklarının tespitinde kullandığımız bu cihazlar müthiş bir kolaylık sağlıyor. Üstelik sizler içinde su kaçağı tespiti işlemleri yalnızca birkaç saati alıyor. Böylelikle günlük yaşantınıza ara vermenize, başka bir yerde kalmanıza ya da işyerindeki çalışanlarınıza izin vermenize gerek kalmıyor. Su sızıntı tespitini ve boru çatlak ya da kırık onarımını aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz. Sorunlu borunun tespiti sağlandıktan sonra o borunun üzerindeki zemin ya da duvar kaldırılıp onarım gerçekleştiriliyor. Dilerseniz borunuzu tamamen yeniliyoruz dilerseniz de yalnızca kırık ya da çatlak olan bölümü onarıyoruz. Attığımız her adım için sizlerin onayını alıyoruz.

Nemlenmeye ve Küflenmeye Dikkat

Su kaçakları en sık banyo tesisatlarında yaşanır. Bu kaçaklar önce sızıntı ile ortaya çıkacaktır. Örneğin banyonuzda alakasız bir yerde su birikintisi görürseniz su sızıntısından şüphe edebilirsiniz. Ayrıca banyo fayanslarınızdaki derzlerde küflenme ya da renk değişimi söz konusu olmuş ise yine bir su kaçağı şüphesi ortaya çıkacaktır. Su kaçakları kendilerini ciddi akıntılar şeklinde göstermeyebilir. Bunun yanı sıra yüksek gelen su faturaları da su kaçaklarının diğer ve en önemli sebepleri arasında yer alır. Bu durumlardan bir ya da birkaçını yaşıyorsanız hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler su kaçağı tespiti konusunda alanının en uzman ustaları ile birlikte hizmet vermekteyiz. Tekbir telefonunuz ile geliyor ve sorunu aynı gün içinde çözüyoruz.

İstanbuldaki su tesisatçıları

Firmamız İstanbul’da su kaçakları konusunda su kaçağı tespiti ve çözümü hususunda en kaliteli hizmeti en hızlı sürede vereceğini iddia etmiyor. Bunu her gün ispat ediyoruz. Şahidimiz bugüne kadar hizmet verdiğimiz binlerce İstanbullu vatandaştır.

Eviyle ilgili başına gelen en can sıkıcı problem sorulduğunda mutlaka insanların çoğunluğu su kaçağı problemlerini belirtip, uzun uzun başına neler geldiğini anlatabilmektedir. Ancak bu sorun artık eskisi gibi zor halledilen bir problem olmaktan çıkmıştır. Çünkü problemlerin çözümü için bilim adamları son derece hassas ve işlevsel cihazlar hayata geçirmiştir. Bu cihazlar sayesinde günler belki haftalar alan su kaçağı bulma sorunu dakikalarla sınırlanmıştır. Genelde eski binalarda zamana boyun eğmiş tesisatlar ile yeni binalarda kötü malzeme kullanılmasından kaynaklı görülen sorunlardır. Problemin en önemli iki nedeni bu olmakla birlikte su sızıntılarına, çarpma, ezilme yüzünden olabileceği gibi,  tesisatın döşenmesi sırasında yapılan hatalar, belediyelerin tazyikli su basıncı da neden olmaktadır. Bunların dışında da tıkanma gibi etmenler ve daha başkaları su sızıntılarının nedenleri arasında sayılabilir.

Nedeni ne olursa olsun şu kesindir ki, herkesin başına gelebilecek evinizdeki can sıkıcı nedenlerdir. Burada daha dikkat edilmesi gereken, sorunu havale edeceğiniz firmanın iyi seçilmesidir.

Biran önce onarım yapılmalıdır. Önemli olan bu sorun başa geldikten sonra yapılanlardır. İyi bir firmadan yardım alınmalıdır. Çünkü yurdumuzda yeterli eğitim ve bilgi sahibi olmadan bu işlere girişen kişilerin su tesisatı onarımı işinde elini yüzüne bulaştırması sebebiyle çok insan mağdur olabilmektedir. İşten anlamayanların ya da işten anlamayanların düzgün şekilde iş yapmadığı birçok işletme, sorunu çözeceğim derken ev sahiplerinin mülklerine akıl almaz zararlar verebilmektedir. Bu yüzden teknoloji sayesinde dakikalar içinde yapılabilecek işlemler günleri, haftaları bulabilmektedir.

İstanbul’un her yerine su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Bu işler için geliştirilen son teknoloji ürünü cihazlarımızla, noktasal tespit yaparak sızıntının kaynağını kırmadan bulmaktayız ve onarımlarımızda da bir iki fayans kırarak probleminizi çözüyoruz. Su kaçakları gözle görüldüğü gibi ara sıra da gizli kaçak dediğimiz, gözle görülemeyen kaçaklardır. Bunlara kendinizce bir çözüm bulamazsınız. Ancak bu işi alanında uzman, profesyonel kişiler yapabilmektedir.  Bu sorunlar yüzünden duvarlarınızda ve tavanlarınızda kararma, çürüme, küflenme, kabarma, çatlamalar meydana getirir. Su sızıntıları yüzünden su faturalarınız fazla gelebilir ve size maddi yönden sıkıntı yaşatabilmektedir. Onlarla aranızın bozulmasını istemiyorsanız, mahkemelik olmak istemiyorsanız bu sorundan bir an önce kurtulmalısınız. 24 saat size hizmet veren müşteri hizmetlerimizle istediğiniz zaman arayıp detaylı bir bilgi alıp, istediğiniz gün veya saate randevu almak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kameralı cihazlarımız, görüntüleme sistemlerimiz, akustik ses dinleme cihazlarımızla problemlerinizin çözümü için hizmet vermekteyiz.

Su tesisatınızda sorun varsa artık merak etmeyin, teknolojinin sağladığı tüm imkanlarla İstanbul’da Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda yaygın şekilde bulunan su kaçağı servislerimiz size hizmete hazır bulunmaktayız. Arayın çözelim!

Ayrıca Sultangazi bölgesi su kaçağı bulma ekiplerimiz ile tüm tesisat problemlerinizde olduğu gibi bu sorunda da sizlere en kalıcı ve akılcı önerileri getirmekten mutluluk duymaktayız.

ŞİMDİ ARA