İçeriğe atla

su tesisatçısı

Gider Tıkanıklığı Problemleri Evinizi Berbat Etmesin

Özellikle tuvalet ve lavabolarda ortaya çıkan gider tıkanıklığı birçok kişinin problemidir. Bilhassa tuvalete atılan katı maddeler ve kalın peçeteler nedeniyle ortaya çıkan gider tıkanıklığı, çok daha farklı nedenlerden de kaynaklanabilmektedir. Tabii ki lavabo ve tuvalet açıcı tabletlerin işe yaramaması halinde uzman ekiplere başvurulmalı ve bu tür pislikler tamamen ortadan kaldırılmalıdır. Gider tıkanıklığı problemlerinin çözümünde işini bilen ekipler gerekli görüntüleme aletleri ile sorunu görmekte ve tıkanıklığı açacak hamlelerde bulunmaktadırlar. Sonuç olarak evlerin berbat olmaması açısından uzman kişilerle konuşmanın sağlıklı olacağı unutulmamalıdır.

Gider Tıkanıklığı Neden Olur

Gider tıkanıklığı aslında tuvalete ya da lavaboya atılan yabancı maddelerden kaynaklanmaktadır. Özellikle plastik cisimler, yoğun tuvalet kağıdı, taş, kesici ve delici aletler bu probleme sebep olabilmektedir. Yani gider tıkanıklığı sebepleri sıralandığında ilk başta bu ifadeleri kullanmak mümkündür. Az da olsa gider yolunun çökmesi gibi sorunların da tıkanıklığa sebebiyet vereceği unutulmamalıdır. Sonuç olarak gider tıkanıklığının bu nedenlerden kaynaklı olarak ortaya çıktığını eklemek gerekmektedir. Siz de evinizde gider tıkanıklığı problemi yaşıyor ve bu sorun her zaman artış gösteriyorsa uzman ekiplerle görüşebilirsiniz.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür

Öncelikle gider tıkanıklığı basit tablet ya da tozlarla çözülememektedir. Yani gider tıkanıklığının ortadan kaldırılması için öncelikli olarak uzman bir ekipten yardım almak esastır. Eve gelecek kişinin öncelikle göndereceği boru ile tıkanıklığı tespit etmesi gerekmektedir. Bu borunun ucunda bir kamera bulunmakta olup gideri neyin tıkadığı da görülmektedir. Böylelikle hangi yöntem ile gerekli açma işleminin yapacağı kararlaştırılmaktadır. Pislikten dolayı tıkanan giderlerde açma daha çok uzman kişinin getirdiği özel bir demir sayesinde olmaktadır. Bu demir ile pislik ittirilmekte ve giderin nefes alması sağlanmaktadır. Ancak taş ya da kaya gibi kalıntıların oluşması halinde onların hortum yardımıyla çekildiği bilinmektedir. Sonuç olarak gider tıkanıklığı çözümü bu şekilde tamamlanmaktadır. Yine de kişilerin uzman ekipler ile görüşerek ve onların düşüncelerinden yararlanarak bu tür sorunlarla baş etmeleri önerilmektedir. Siz de eviniz berbat olmadan bir an önce ekip çağırabilirsiniz.

Su tesisatında kaliteli hizmet

Su tesisatında olabilecek her türlü sorunda sizlere profesyonel olarak hizmetler veriyoruz. Bu sayede yaşadığınız sorun kısa süre içinde çözüme ulaştırılarak bu şekilde sıkıntı ortadan kaldırılır. Yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda bilgi ve deneyim birikimi ile her zaman daha doğru çözümler üreterek daha kaliteli hizmet almanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan semtlerde yeterli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Su tesisatı konusunda bulunduğunuz semte en yakın ekibimiz sizlere kısa sürede gelmektedir. Kırma işlemi yapılmadan yapılacak olan işlemler sayesinde daha fazla alanın kırılmasına gerek kalmadan kaçaklara kolayca müdahale edilir.

Tesisat için çalıştığımız ustalarımız ile profesyonel olarak sizlere Cevizli, Tuzla, Pendik, Zeytinburnu, Kartal, Büyükçekmece, Kadıköy, Eminönü gibi pek çok farklı semtte itinalı şekilde hizmet verilir. Su giderlerinde veya lavabolarda tıkanıklık olması durumunda kameralar ile borular incelenerek bu şekilde tıkanıklığın hangi alanda olduğu belirlenir ve bu şekilde sadece o alana uygulama yapılır. Aramanız ve hizmet talep etmeniz halinde sizlere yönlendirilen ekip arkadaşlarımız ile ilgili en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz. Gelişmiş cihazlarımız ile eski usul uygulamalar yerine daha gelişmiş uygulamak yaparak bu şekilde istenilen sonuca daha kolay ulaşılmasını sağlıyoruz. Su tesisatında ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere firma olarak kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Su tesisatında sorun yaşamanız halinde profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışmaktadır. Su tesisatı konusunda onarım ve bakım gibi konularda uzman olan ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden istediğiniz her zaman tekrar tekrar bizlere ulaşarak yararlanabilirsiniz. En güvenilir hizmeti sizlere sağlamak için yıllarca verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha arttırarak bu şekilde daha kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Eskiyen su tesisatı veya kalitesi su tesisatı inşaat aşamasında binalara kurulması halinde bir süre sonra bu tarz sorunlar yaşamaya başlayabilir. Bu nedenle bu tarz sorunlarda bize ulaşarak hizmet talep edebilir ve bu şekilde tesisat sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Termal Kameralar İle Su Kaçağı Tespiti

Zaman zaman alt kat komşunuz sizlerden su sızdığını iletebilir. Belki sizin bulunduğunuz katta böyle bir sorun yoktur. Ancak alt kata taşan bir su var ise bunun sizden kaynaklandığını söylemek de zor değildir. Ayrıca zamanla su faturanızın daha yüksek gelmeye başlaması, çamaşır ya da bulaşık makinalarınızın temiz yıkamaması ve sık bozulması, banyo ve tuvaletlerinizde bulunan fayansların dolgularında meydana gelen renk değişimleri, tavan ve duvarlarınızda kabartıların oluşması ya da renk değişimleri, evinizde alakasız böceklerin türemesi ve kombi suyunuzun azalması olası bir su kaçağı ile karşı karşıya olduğunuzu gösterir. Eğer göz ile görülebilen ve sürekli akan bir su fark ettiyseniz hemen bu suyun üzerine kumaş parçaları koyabilir ve suyun alt katlara ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Sonraki aşama ise elbette bizleri aramak. Bizler Sistem Tesisat firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti konusunda uzmanız. Tüm bu sorunlarınızdan çok kısa bir süre içinde, hem de hiçbir döşemeniz zarar görmeden kurtulmak istiyorsanız hemen bizleri arayın.

Pis Su Sızıntıları İçin Teknolojik Kameralar

Kanal görüntüleme kameraları pimaş gibi pis su gideri boruları görüntülemeye yarar. Su sızıntısı her zaman temiz olmayabilir. Özellikle mutfak, banyo ve tuvaletlerdeki pimaş borulardan sızan suların pek çoğu kirli su sızıntısıdır. Bu su sızıntısı temiz suya göre çok daha büyük boyutlarda felaketlere yol açar. Örneğin evde kökü ve keskin bir koku hakim olur, lağım taşkını söz konusu olabilir ve eşyalarınız mahvolur. Bu tıkanıklıklar için kullandığımız kanal görüntüleme cihazları bizlere sorunun tam olarak nerede olduğunu gösteriyor. Borularda meydana gelen yırtılma, kırılma ya da çatlama gibi problemler için kullandığımız bu sistem, bizlere kısa sürede sorunu ortadan kaldırma imkanı sunuyor. Bu aletleri kullanan personellerimiz kapsamlı bir eğitimden geçerek işe başlıyor. Böylelikle hiçbir şeyi şansa bırakmamış oluyoruz. Pimaş borularınızda meydana gelen hem tıkanıklık hem de su sızıntısı problemlerinizde her zaman yanınızdayız.

Temiz Su Sızıntıları İçin Akustik Dinleme Cihazları

Temiz su sızıntıları da yine tuvalet, banyo ve mutfaklarda görünmektedir. Temiz suyun geldiği boruların zarar görmesi ile ortaya çıkmaktadırlar. Bizler temiz su sızıntıları için akustik dinleme cihazları kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde kısa sürede tespit işlemi gerçekleştiriyoruz. Zemin üzerinde ve personelin kulağında bulunan iki farklı parça bizlere su sızıntısının tam olarak hangi bölgede olduğunu gösteriyor. Temiz su sızıntısı tespiti için de kullanılan eski sistem kırma teknikleri artık tarih olmuş durumda. Bizler su kaçakları ve tıkanıklık açma konusunda deneyimli olan ekibimiz sayesinde aynı gün hizmet güvencesi sunuyoruz. Günün her saati bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Sıcak Su Kaçakları İçin Geliştirilen Termal Kameralar

Su kaçakları için sıkça kullanılan diğer bir teknolojik aletler de termal kameralardır. Su sızıntısı eğer sıcak ya da ılık ise genellikle kalorifer borularından kaynaklanıyor olabilir. Bu tip su sızıntısı tespitlerinde sıcak suya duyarlı olan termal kameralardan destek alınmaktadır. Görüleceği üzere her tip su sızıntısı için farklı teknikler uygulanmaktadır. Böylelikle eski sistem, her tip su kaçağı için kullanılan kırma tekniği tarih oluyor. Sağlam olan tesisatınıza ya da kalorifer borularınıza zarar vermeden termal kameralar ile tespit işlemi sağlıyoruz. Akabinde akıntıya neden olan borunun üzerinde bulunan kısmı kaldırıyor ve onarımı gerçekleştiriyoruz. Elbette tüm bu işlemleri uygulayabilmek için sizlerin de onayını alıyoruz. Kaliteli ve doğru bir su sızıntısı tespiti için hemen bizleri arayın.

7 24 su tesisatçısı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte su kaçakları artık daha kısa sürede ve kolaylıkla bulunup tamir edilebiliyor. Evimizde su kaçağı olup olmadığını sürekli kontrol etmekte fayda vardır. Kaçağın olduğu yere anında müdahale edilmez ise kaçak yapan yerler sürekli olarak büyüme yapar ve suyun daha fazla gitmesini sağlar. Böyle bir durumda su faturanızın hep fazla gelmesini sağlar ve ilerleyen durumlarda ise boruların tamamen patlamasına boyaların akmasına gibi durumlarla karşılaşmanıza sebep olur. Tesisat problemi yaşadığınızda 7 24 su tesisatçısı ile iletişime geçerek daha fazla geç kalmadan anında müdahale etmeniz gerekmektedir. Tesisat işlemini yaptıracağınız firmanın veya ustanın son teknolojiye uygun olmasına dikkat ediniz eski yöntemler ile yapılan tesisatlar çok zor ve stresli yapılmaktadır. Yeni teknoloji ile tüm sorunlara anında cevap bulunarak daha hızlı müdahale sağlıyor. Su kaçağı tespit konusunda uzman olan bu yeni teknoloji ürünleri sayesinde kırma ve dökme işlemi olmadan daha hızlı bir şekilde tamiratı sağlanıyor.

Günümüzde teknoloji kullanılarak su kaçağı bulma işlemi duvarın terlemesi ile ve su damlacıkları ile anında kaçağı tespit edebiliyoruz. Su kaçağının kırmadan, dökmeden bulma işlemini gerçekleştirmek için kameralı cihazların ve dedektörlerin bulunması gerekmektedir. Bu cihazlar sayesinde sorun olan bölgeye noktasal tespit yapılarak anında onarımına geçilir. Bu cihazları elinde bulundurmayan firma ya da ustalar o bölgedeki fayansı ya da duvarı kırarak borulara ulaşmak zorunda kalacaktır ve bu size daha fazla masraf açacak demektir. Önceden özenle tasarladığınız ya da kullandığınız evin görüntüsü bozulacak ve ev inşaat haline dönüşecek, eşyaların kirlenmesi kırılması ve o alanın uzun bir süre kullanılmamasına sebep olacaktır. Maddi anlamda zarar verecek bu eski yöntemlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Firma t olarak sizlerin sorunlarına bir telefon kadar uzağınızdayız ve 7/24 aralıksız hizmet veren su tesisatçısı olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Tesisat işlemi önceden stresli ve sıkıntılı olarak görülüyor fakat teknoloji geliştikçe artık su sızıntı bulma işlemleri ve tamir etme işlemleri kolaylaştırmıştır. Duvarlarımızda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak olsak da su faturalarımızı her ay düzenli olarak kontrol etmeliyiz. Aylık olarak kaç metreküp su kullandığımızı hesapladığımız zaman en ufak su kaçaklarını erken çözüme kavuşturmuş oluruz. Sizlere 7 24 su tesisatçısı olarak sürekli hizmetinizdeyiz. İstediğiniz gün ve saatte sadece aramanız yeterlidir. Geçmişte tesisat problemi çok ilerlediği zaman yani duvarlar şişmeye başladığı zaman, boyalar aktığında veya boruların tamamen patlamasıyla anlayabiliyorduk artık bizler ile bunların olmasına gerek kalmadan çözüme ulaşabilirsiniz. Tesisat probleminiz olmadan su kaçağı var mı yok mu derdine son verebilirsiniz. Uzaman ekiplerimiz sayesinde evlerinizin, iş yerlerinizin, kurum ve kuruluş her türlü yapılarda profesyonel olarak sizlere hizmet etmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile firmamız olarak bu işlemleri en hızlı şekilde halledebilirsiniz.

ŞİMDİ ARA