İçeriğe atla

tıkanıklık açma

Tıkanıklık ve Gider Açma Hizmetleri

Tıkanıklıklar özellikle toplu yaşam alanlarında en sık yaşanan tesisat sorunlarıdır. Giderlerde sıkışan bir tortu ya da pisliğin, suyun gidişine izin vermemesi ve tuvalet, banyo ya da mutfakları kullanılamaz hale getirmesi tıkanıklığın nedenlerindendir. Özellikle kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı ya da pedlerin tuvalet içine atılması gibi durumlar bu tıkanıklıkların sık yaşanmasına zemin hazırlar. Tıkanıklık söz konusu ise taşkınlık da olacaktır. Mutfak, banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanıklıkların zamanla taşkına dönüşmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle bu noktaların kullanılmaması gerekmektedir. Tıkanıklık açmada kullanılan yöntemlerden bazıları da tıpkı su sızıntısı açma yöntemleri gibi kırmayı gerektirir. Ancak bu eski sistem yöntem artık çok az firma tarafından kullanılıyor. Çünkü tıkanıklık açmak için geliştirilen teknolojik aletler kırma yönteminin kullanılmasına gerek bırakmıyor.

Tıkanıklıklar Neden Önemlidir?

Tıkanıklığı ilk etapta suyun az gitmesi ile fark etmek mümkündür. Lavabo ve klozetlerdeki su bir türlü gitmek bilmez. Daha sonraki aşamalarda da su hiç gitmemeye başlar ve bu noktaların kullanılmasına izin vermez. Evlerde ya da işyerlerinde de tuvalet ve lavaboların kullanılmaması imkansızdır. Bu nedenle tıkanıklıkların biran önce giderilmesi gerekmektedir. Tıkanık açma konusunda uzman olan bizler kısa sürede sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Tıkanıklığa neden olan cismin ya da pisliğin tespitini termal kameralarımız ile yapıyor, o bölgeyi açarak tıkanıklığın giderilmesini sağlıyoruz. Böylelikle sizler de derin bir nefes alarak rutin yaşantınıza devam edebiliyorsunuz. Özellikle kir ve tortudan kaynaklanan tıkanıklıklar için kullandığınız bazı tozlar yetersiz kalabilir. Bu durumda asla yabancı sicimler ile borularınıza zarar vermeyin ver bizleri arayın. Çünkü bizler tıkanıklık açma konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Aynı zamanda teknolojiden de fazlasıyla yaralanıyoruz. Böylelikle sizleri bekletmiyor ya da tesisatınıza zarar vermiyoruz. Tıkanıklığın bulunduğu noktaya nokta atışı yaparak sorunu kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Ev ya da işyerlerinizde meydana gelen tıkanıklıklar için artık her yeri kırdırmanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu size oldukça yüklü bir tıkanık açma maliyeti oluşturur. Bizler hiçbir duvar ya da zemininize zarar vermiyoruz.
Pimaş Boru Açma Hizmetleri

Gider boruları olarak da bilinen pimaş borular genellikle sık tıkanan borulardır. Özellikle toplu yaşam alanlarında kullanılan tuvalet ve lavabolar bu boru sistemlerine bağlıdır. Ancak alışveriş merkezi, plaza, iş hanı, ofis, banka, postane, restoran, kafe gibi alanlarda bulunan tuvaletlerin temizliğine çok dikkat edilemeyebilir. Tabi hal böyle olunca bu noktalara yabancı cisimler kaçabilir ya da atışabilir. Bu da zamanla ciddi bir tıkanıklığa yol açacaktır. Pimaş boruların tıkanması başta tuvaleti kullanılamaz hale getirir. Bu da mekanınıza gelen müşterilerinizin memnuniyetsizliğine yol açar. Yani pimaş borular biran önce bu durumdan kurtarılmalıdır. Bizler kırmadan tıkanıklık açma konusunda ilk tercih edilen firmalardan biriyiz. Hem su sızıntısı hem de tıkanık açma işlemleri sırasında yalnızca birkaç saatinizi alıyoruz. Kısa sürede tıkanıklığın bulunduğu noktayı tespit ediyor ve onarım işlemine başlıyoruz. Tıkanıklığa neden olan cisim ya da tortuyu sizlere de gösteriyor ki önleminizi buna göre alabilin. Artık hayatınızı felç eden ve hem vaktinizden hem de paranızdan çalan tıkanıklık sorunlarına boyun eğmek zorunda değilsiniz. Elimizdeki tesisat teknolojileri sayesinde sizleri bu durumdan aynı gün içinde kurtarıyoruz. Artık tıkanık açısı tozlar ya da uzun çubuklar ile vakit kaybetmenize gerek kalmıyor. bu vakit kaybettiren ve etkisiz yöntemler yerine hemen bizleri arayın ve etkili, kalıcı, net çözümler sunalım. Tesisatınıza zarar vermeden tıkanıklık sorununu tamamen ortadan kaldıralım.

 

Firmamız tüm su tesisatı ihtiyaçlarınızda yanınızda

İstanbul’un bütün noktalarına hizmet taşıyarak, aranılan su tesisatı firmalarından biri olmayı başarmış olan Firmamız, mesleğinin öneminin farkında olarak Avrupa’da kullanılan modern ve teknolojik cihazları tercih ederek ve kadrosunu profesyonel çalışanları tarafından oluşturarak, güvenilir ve kaliteli bir firma olmanın hakkını vermiştir. Sizler de tüm tesisat işlemlerinizde, disipline, titizliğe ve güvenilirliğe önem veriyorsanız, Firmamızı tercih ederek; bu firmanın ayrıcalıklı hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz. Artık Firmamız sayesinde İstanbul’un neresinde ya da hangi yakasında olursanız olun, su kaçaklarınızın önüne geçebilecek ve bu can sıkıcı durumdan minimum süre içerisinde kurtulabileceksiniz.

Firmamız, yaşadığımız herhangi bir yapıda en önemli faktörün alt yapı ve su tesisatının yapılar için ne kadar önemli bir alt yapı parçası olduğunun farkındadır. Su borularınızda yaşanan tıkanmalar, genellikle duvarlarda küf ya da su damlası olarak gözlemlenebileceği gibi bazen siz hiç farkında olmasanız bile su borularında tıkanma yaşanan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu duruma gizli kaçak denmektedir ve ancak profesyonel cihazlarla bu kaçakları, duvarlarınıza zarar vermeden tespit etmek mümkün olabilmektedir. Firma, kırma, delme vb. zarar verici hiçbir işlem gerçekleştirmez çünkü sahip olduğu modern cihazlar, direkt olarak su kaçaklarını tespit edebilme becerisine ve özelliğine sahiptir. Kısacası, artık duvar ya da fayans kırma gibi zahmetli işlemlerin tercih edilmesine gerek kalmadığını ve bu zahmeti çekmek zorunda olmadığınızı söyleyerek, sizlere bu konuda garanti verebiliriz. Yer bulma özelliği olan bu cihaz ve araçlar sayenizde, tıkanıklığın sebepleri ve su sızmaları, anında tespit edilerek bu durumdan saatler içerisinde kurtulmanız sağlanabilecek. Artık tuvalet ya da lavabolarınız tıkandığında panik yapmanıza gerek kalmayacak ve Firmamız’a teşekkür edeceksiniz.

Petek ve radyatör temizliği ise firmanın su tesisatı dışında usta olduğu bir diğer hizmet alanıdır. Kaloriferlerin ısıtma amaçlı İstanbul’da ne kadar yaygın olarak kullanıldığını düşünecek olursak, yılda bir temizlenmesi gereken kaloriferlerinizi de Firmamız farkıyla temizletebilir ve kombilerinizden yaklaşık %25 tasarruf ederek, maliyetleri kısmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

ŞİMDİ ARA