Firmamız tüm su tesisatı ihtiyaçlarınızda yanınızda

İstanbul’un bütün noktalarına hizmet taşıyarak, aranılan su tesisatı firmalarından biri olmayı başarmış olan Firmamız, mesleğinin öneminin farkında olarak Avrupa’da kullanılan modern ve teknolojik cihazları tercih ederek ve kadrosunu profesyonel çalışanları tarafından oluşturarak, güvenilir ve kaliteli bir firma olmanın hakkını vermiştir. Sizler de tüm tesisat işlemlerinizde, disipline, titizliğe ve güvenilirliğe önem veriyorsanız, Firmamızı tercih ederek; bu firmanın ayrıcalıklı hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz. Artık Firmamız sayesinde İstanbul’un neresinde ya da hangi yakasında olursanız olun, su kaçaklarınızın önüne geçebilecek ve bu can sıkıcı durumdan minimum süre içerisinde kurtulabileceksiniz.

Firmamız, yaşadığımız herhangi bir yapıda en önemli faktörün alt yapı ve su tesisatının yapılar için ne kadar önemli bir alt yapı parçası olduğunun farkındadır. Su borularınızda yaşanan tıkanmalar, genellikle duvarlarda küf ya da su damlası olarak gözlemlenebileceği gibi bazen siz hiç farkında olmasanız bile su borularında tıkanma yaşanan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu duruma gizli kaçak denmektedir ve ancak profesyonel cihazlarla bu kaçakları, duvarlarınıza zarar vermeden tespit etmek mümkün olabilmektedir. Firma, kırma, delme vb. zarar verici hiçbir işlem gerçekleştirmez çünkü sahip olduğu modern cihazlar, direkt olarak su kaçaklarını tespit edebilme becerisine ve özelliğine sahiptir. Kısacası, artık duvar ya da fayans kırma gibi zahmetli işlemlerin tercih edilmesine gerek kalmadığını ve bu zahmeti çekmek zorunda olmadığınızı söyleyerek, sizlere bu konuda garanti verebiliriz. Yer bulma özelliği olan bu cihaz ve araçlar sayenizde, tıkanıklığın sebepleri ve su sızmaları, anında tespit edilerek bu durumdan saatler içerisinde kurtulmanız sağlanabilecek. Artık tuvalet ya da lavabolarınız tıkandığında panik yapmanıza gerek kalmayacak ve Firmamız’a teşekkür edeceksiniz.

Petek ve radyatör temizliği ise firmanın su tesisatı dışında usta olduğu bir diğer hizmet alanıdır. Kaloriferlerin ısıtma amaçlı İstanbul’da ne kadar yaygın olarak kullanıldığını düşünecek olursak, yılda bir temizlenmesi gereken kaloriferlerinizi de Firmamız farkıyla temizletebilir ve kombilerinizden yaklaşık %25 tasarruf ederek, maliyetleri kısmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Hakkında sukcagibulma

Aradığınız içerik bulunamadı.

Robot Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti esnasında sorunlu bölgeyi bulmak kısa sürede kaliteli bir ekip tarafından gerçekleştirilir. …

2 Yorumlar

  1. Yani söze bu şekilde başlamak hiç istemem ama şu lanet olası rutubet kokusundan bizi kurtarın berbat bir koku halini aldı yani misafirlerim gelecek şehir dışından hakikaten utanıyorum yani bu banyoya girmelerinden hakikaten büyük utanç duyacağım onlar gelmeden sorunumu giderirseniz dünyanın en mutlu insanı ben olabilirim.Şuan için çok kötü durumdayım yani kendim için değil onlar için endişeleniyorum yani bildiğiniz rezil olacağım durum o kadar vahim bunun için beni bu dertten kurtarın dileyin benden ne dilerseniz canlarım benim.

  2. Firma kaliteli,firma başarılı,firma özverili,firma işini büyük bir titizlik ile yürütüyor,firma müşterilerini memnun edebilecek şekilde çözüme kavuşturuyr bunlar sanırım yeterli olmuştur ne kadar memnun kaldığım konusunda sizin firmanız ile alakalı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA