İçeriğe atla

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servisi

Su kaçağı bulma işlemi için eski yöntemler yerine elektronik cihazlar kullanılarak tıkalı bölge kamera ile izlenerek tespit edilmektedir. Borunun boyutuna göre işlem yapılmakla beraber hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmadan tespit süreci işlemektedir. İstanbul su kaçağı tespit servisi ile yapınızda oluşan kırma gerekmeyen sızıntı problemi için evinizi kırıp dökmeden ya da tesisat yenileme durumunda kalmadan sorun ile baş edilebilir. Su kaçaklarının genelde alt komşuya su damlaması ya da komşunun duvarında rutubet oluşması şeklinde hissedilmesi şeklinde anlaşılmaktadır. Su nedeniyle oluşan bu sorunlara teknolojik çözümler getirilmesi kaynağı hızlıca bulunur. Son sistem boru görüntüleme ile kameralar kullanılır ve sorunlu bölgenin tespiti gerçekleşir. Eski yöntemlerde yapı kırılırken şimdi sorunlu noktalar kolay yoldan bulunmaktadır. Tadilat süreci ise su kaçağı bulma işleminin ardından garantili şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul ilinde su kaçağı problemlerinin kısa sürede gidermek isteyenler 7/24 servis olanağımızdan yararlanabilir.

Su Kaçağı Tamir Fiyatları

Su kaçağı için tercih edilen firmanın fiyatlarından ziyade tamir için kullandığı su kaçağı cihazı ve teknikleri öğrenmekte fayda vardır. Firmanın kullandığı yöntem, firmanın bulunduğu yer ve açık adres bilgileri, rapor ve fatura sistemim gibi ayrıntılara dikkat edilerek tesisat problemlerinizi giderebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın numarasını sabit numara olup olmadığı, verdiği hizmetlerin kalitesi ve müşteri memnuniyetinin bulunup bulunmadığına dikkat edilmelidir.

Garantili hizmet veren bir firma olarak fatura ile hizmetimiz belgelenmektedir. Alanında yetkili ve başarılı bir ekiple çalışmaktan gurur duyan bir firma olmakla beraber su kaçağı sorunlarınıza hızlı çözüm üretilmektedir. Kırmadan su kaçağını bulmanın beraberinde ilaçlı kapatıcılar kullanılır. Bu ilaçlar kombi su gideri sorunları ve kalorifer kaçakları için oldukça etkili olmaktadır. İlacın başlıca görevi ise hava ile temas ettiğinde kristalleşerek delik ya da çatlak borular üzerinde anında etki göstermesidir. Bu işlem sonrasında müşterilerimizden de olumlu geri dönüşler alarak hizmet kalitemizi arttırmış olmaktan gurur duymaktayız.

Su kaçağı gibi hassas olmayı gerektiren problemlerin söz konusu olması cihazların da hassas işleyen ve donanımlı olmasını gerektirmektedir. Uygun su kaçağı tespit cihazı kullanımı ile kısa sürede tamir edilmektedir. İstanbul uygun fiyatlı ve kaliteli su kaçağı tespiti için servis hizmetlerini sunarken garantili ve kapsamlı bir şekilde yürütülmektedir. Tam kontrol yapılarak temiz su borusu, kirli su borusu, su borularında kaçak tespiti gerçekleştirilmektedir. Çözüm merkezi olan firmamız İstanbul ilinde uygun fiyat garantisi ile tesisat onarımı sağlarken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerinizi günden güne genişletmektedir.

Su Borularının Bakımı ve Kontrolü

Evlerde duvarlarda bulunan boru ve musluk gibi tesisatta oluşan sorunlar genellikle doğru yapılmayan ve bakımı eksik kalan borularda meydana gelir. Boruların bakımının yapılmaması ise takınma, pis koku, su kaçağı sorunlarını beraberinde getirir. En sık görülen gider tıkanıkları gibi sorunların üstesinden gelmek için su borusu bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Kalorifer tesisatında meydana gelen problemlerden biri olan su boruları tıkanması, devir daim yapması gereken suyun zaman içerisinde balçıklanması ve kireçlenmesi ile şikâyetlere yol açabilir. Bu şikâyetler arasında evin ısınmaması, kombinin açık olması fakat peteklere yeterli ısının gitmemesidir. Önlemenin yolu ise petekleri temizlemektir. Petek temizleme servisi olarak İstanbul’da hizmet yürütülmektedir. Isınma sistemlerinin ömrünü uzatmanızda sizlerin yanında olan firmamız ısınmama, kombinin son derecede açık olmasına rağmen peteklerin ısınmaması gibi sorunlarınızın önüne geçmektedir. Tüm bu sorunlar başınıza geldi ise petek temizleme hizmetlerinden yararlanarak sorunu kontrol altına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA