İçeriğe atla

İstanbul

Su tesisatında kaliteli hizmet

Su tesisatında olabilecek her türlü sorunda sizlere profesyonel olarak hizmetler veriyoruz. Bu sayede yaşadığınız sorun kısa süre içinde çözüme ulaştırılarak bu şekilde sıkıntı ortadan kaldırılır. Yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda bilgi ve deneyim birikimi ile her zaman daha doğru çözümler üreterek daha kaliteli hizmet almanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan semtlerde yeterli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Su tesisatı konusunda bulunduğunuz semte en yakın ekibimiz sizlere kısa sürede gelmektedir. Kırma işlemi yapılmadan yapılacak olan işlemler sayesinde daha fazla alanın kırılmasına gerek kalmadan kaçaklara kolayca müdahale edilir.

Tesisat için çalıştığımız ustalarımız ile profesyonel olarak sizlere Cevizli, Tuzla, Pendik, Zeytinburnu, Kartal, Büyükçekmece, Kadıköy, Eminönü gibi pek çok farklı semtte itinalı şekilde hizmet verilir. Su giderlerinde veya lavabolarda tıkanıklık olması durumunda kameralar ile borular incelenerek bu şekilde tıkanıklığın hangi alanda olduğu belirlenir ve bu şekilde sadece o alana uygulama yapılır. Aramanız ve hizmet talep etmeniz halinde sizlere yönlendirilen ekip arkadaşlarımız ile ilgili en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz. Gelişmiş cihazlarımız ile eski usul uygulamalar yerine daha gelişmiş uygulamak yaparak bu şekilde istenilen sonuca daha kolay ulaşılmasını sağlıyoruz. Su tesisatında ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere firma olarak kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Su tesisatında sorun yaşamanız halinde profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışmaktadır. Su tesisatı konusunda onarım ve bakım gibi konularda uzman olan ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden istediğiniz her zaman tekrar tekrar bizlere ulaşarak yararlanabilirsiniz. En güvenilir hizmeti sizlere sağlamak için yıllarca verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha arttırarak bu şekilde daha kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Eskiyen su tesisatı veya kalitesi su tesisatı inşaat aşamasında binalara kurulması halinde bir süre sonra bu tarz sorunlar yaşamaya başlayabilir. Bu nedenle bu tarz sorunlarda bize ulaşarak hizmet talep edebilir ve bu şekilde tesisat sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespitlerinde Teknolojik Gelişmeler

Su kaçakları bir dairede ortada çıksa da yan ve alt daireleri de etkiler. Su kaçaklarından muzdarip olan insanların sayısı her geçen gün biraz daha artmakta. Bunun en önemli nedenleri arasında ise daha önce yaşanan su kaçaklarında kırma ve dökme yöntemlerinin kullanılmasıdır. Bu yöntemler sorunlu boru tespit edilinceye kadar devam eder ki bu da sağlam borulara zarar verir. Darbe alan borular ilerleyen zamanlarda sızıntılara ve kaçaklara neden olur. Elbette su kaçaklarının tek nedeni bu değildir. İşte su kaçaklarının olası sebeplerinden bazıları,

  • Tesisat döşemelerinde Yanlış işçilik ve usta hataları,
  • Fayans ve zemin şapı arasındaki mesafenin doğru ayarlanamaması,
  • Tesisat konusunda daha az maliyete katlanmak isteyen müteahhitlerin kalitesiz boru kullanması,
  • Boruların arasındaki mesafenin doğru hesaplanamaması,
  • Zamanla borularda meydana gelen tahriş,
  • Aşırı su basıncının gerçekleşmesi,

Bunlar olası bir su kaçağını meydana getiren en önemli etkenlerdendir. Tabi bu tarz bir sorunuzun olup olmadığını bilmeniz imkansızdır. Sizler yalnızca su sızıntıları ortaya çıktığında durumu fark edebilirsiniz. Bu noktada da önlem almak sizlere düşer. Ancak eski sistem su kaçağı tespiti yapan firmalar ile çalışacağınıza banyo ve tuvaletlerinizi yeniletmeniz daha mantıklı olur. Çünkü kırma ve dökme teknikleri tesisatınızın sağlam noktalarına zarar vermekle kalmaz, tüm döşemelerinizin ve duvarlarınızın da paramparça olmasına yol açar. Bu nedenle su kaçağı konusunda endişeleriniz var ise hemen bizleri arayın. Bizler su kaçağı tespiti konusunda teknolojiyi kullanan nadir firmalardan biriyiz. Kırmak ya da dökmek gibi geçmişte kalmış tekniklere asla yer vermiyor, hiçbir döşemenize zarar vermiyoruz.

Ses ve Görüntü Cihazları İle Su Kaçağı Tespiti

Birkaç yıl öncesine kadar aslında bu cihazların kullanımı yaygın değildi. Her ne kadar 1990’lı yıllarda bu cihazlar hayatımıza girmiş olsa da kullanım konusunda çok tercih edilmiyordu. Ancak zamanla tesisat firmalarının daha kısa sürede ve etkili tespitler yaptığı saptandı. Bu noktadan itibaren de ses ve görüntü cihazlarının kullanımı yaygınlaştı. Artık akustik cihazlar ve termal kameralar sayesinde su kaçağı ya da tıkanıklık tespiti yapmak çok kolay. Daha önceden saatler ha da günler alan tespit işlemleri artık bu cihazlar sayesinde dakikalara sığıyor. Tabi bu durum su kaçağı gibi büyük bir tesisat problemini küçük bir sızıntı problemine dönüştürüyor. Bizler akustik dinleme cihazlarımız ve termal kameralarımız sayesinde borularınızın iç yüzeyini görebiliyor ve tıkanıklık ya da çatlağın tam olarak nerede olduğunu elimizle koymuş gibi bulabiliyoruz. Hem biz vakitten kazanmış oluruz hem de siz maliyete girmemiş oluyorsunuz. Banyolarınız, tuvaletleriniz ya da mutfaklarınız zarar görmüyor, duvarlarınız ya da tavanlarınız yıkılmıyor küçük çaplı bir onarım işlemi ile günlerce sizlere sorun yaratan tesisat probleminizin üstesinden geliyoruz.

Eğitimli Su Kaçağı Ekibi

Su sızıntılarının tespitinde sık kullanılan akustik cihazlar, suyun akış sesine göre yönlendirme sağlar. Aslında günümüzde her tesisat firması bu cihazı kullandığını söyler ancak sonuç yine kırılmış duvar ve zeminlerden ibaret olur. Çünkü bu cihazların kullanımı son derece zordur. Kişiyi yanıltabilir ve seslerin çok net anlanması gerekir. Bu nedenle de akustik cihazlar için yapılan özel eğitimlere katılmak şarttır. Bizler bölgenin en iyi tesisat firması olarak her konuda donanımlı bir ekibe sahibiz. Akustik cihaz ile su kaçağı tespiti yapan personellerimiz, bu işlemin eğitimini almış uzman kişilerdir. Bu cihazlar ile nokta atışı yapabilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Ancak eğitimli ekibimiz sayesinde bu işlem yalnızca dakikalar almaktadır.

 

Kadıköy su kaçağı bulma

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Su tesisatları da diğer her şey gibi zamanın azizliğine uğrayabiliyorlar. Bunun birden fazla sebebi olmasıyla birlikte maalesef bir önlemi yoktur. Yılların vermiş olduğu deformasyon ve yoğun kullanım sonrası kimi Kadıköy su kaçağı bulma zaman su kaçağı gibi sorunlar oluşabiliyor, insanlara sıkıntılı süreçler yaşatabiliyor. Genellikle nereden geldiği belli olmayan bu sızıntılar sebebiyle insanların komşuları ile ilişkileri bozulabiliyor, gece gündüz sızan su sebebiyle yüksek su faturalarıyla karşılaşmak durumunda kalabiliyor, ev ya da ticari alanlarındaki diğer eşya ve malzemeler sürekli yayılan suyun verdiği tahribatla zarar görebiliyorlar. 

Kadıköy su kaçağı bulma
Kadıköy su kaçağı bulma

Peki, böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda ne yapmanız gerekiyor? Eğer ilk kez bu tarz bir durum yaşıyorsanız öncelikli olarak kendinizin yapabileceği bazı gözlem ve yöntemler mevcut. Su vanalarını sırayla kapayıp, deneme yanılma yöntemi ile kaçağın yayıldığı ana boru hattını öğrenebilir ve buna göre bir yol haritası izleyebilirsiniz. Buna göre kaçağı geçici bir süreliğine de olsa durdurabilir ve tamiratının yapılmasına kadar oluşabilecek zararlardan kendinizi ve dairenizi koruyabilirsiniz. Eğer vanaların tamamını kapamanıza rağmen sızıntı sürekli olarak devam ediyor ve durmuyorsa kaçağın sebebi sizin yapınız harici bir sebepten kaynaklanıyor olabilir. Ancak her hâlükârda bu durum geçici bir çözüm olmakla birlikte fazla uzun sürmeyecektir. Zira suyun günlük hayatta kullanımı hayati bir önem taşımaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı daireniz ya da işyerinizde bir su kaçağı problemi varsa profesyonel bir firmadan destek almalısınız.

Günümüz Türkiye’sinde suyun kesildiği nadir anlarda bile büyük sıkıntılar yaşayabiliyoruz. İstanbul’un çoğu bölgesinde olduğu gibi Kadıköy ilçesinde de su kesintileri ve su kaçağı problemleri yaşanıyor. Eğer siz de Kadıköy su kaçağı bulma hizmeti almak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Güneşli su Tesisatçısı

Güneşli su Tesisatçısı

Güneşli su kaçağı tespiti yapacak bir tesisatçıya ulaşmanız gerekirse, hemen yetkili servisimizi arayabilirsiniz. Güneşli su kaçağı bulma alanındaki deneyimlerimiz sayesinde evinizdeki su kaçağını hemen tespit ederiz. Güneşli robotla su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekirse, ustalarımız kanal açma makinesi denilen robotla sorunlu boruyu tespit eder.

sukacagıbulma

Güneşlide su Tesisatçısı bulma

Güneşli kırmadan su kaçağı bulma oldukça önemli bir hizmettir. Eviniz zarar görmez, fayanslarınız bile kırılmaz. Güneşli kameralı su kaçak tespiti sırasında borulardaki patlaklar bilgisayar ortamında bulunur.

Güneşli su kaçağı tespiti servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Ustalarımız en kısa sürede size yardımcı olur. Güneşli su tesisatçısı tesisattaki tüm sızıntıları cihazlarla bulur ve kolayca tamir eder.

Gaziosmanpaşa su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa su tesisatçı robotla su kaçağı tespiti hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz hemen arayın.

Ekiplerimiz sizlere kanal açma makinesi sayesinde su kaçağını nasıl tespit edeceğini anlatsın. Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma alanındaki tecrübelerimiz sayesinde tesisatınızdaki sızıntıları kolayca tespit edelim.

Gaziosmanpaşa su Tesisatçısı cihazlı servis

sukacagıbulma

Gaziosmanpaşa cihazla su kaçağı tespiti yaparak kolayca su kaçağının yerini bulalım. Gaziosmanpaşa kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için servisimizi arayabilirsiniz. Gaziosmanpaşa kameralı su kaçak tespiti yapan ustalarımız gecikmeden hizmet verecektir.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti acilen yapılması gereken bir sorundur. Aksi halde evdeki hasarlara engel olamazsınız. Gaziosmanpaşa servisi olarak bu koşullarda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Evinizde ustalar gidince tadilat yapma sorununuz olmuyor.

Florya su Tesisatçısı

Florya su Tesisat kaçağı tespit

Florya kameralı su kaçağı tespiti yapacak ustalarımız borulardaki patlak alanları bilgisayarda görüntüler. Florya su kaçağı bulma alanında yılların verdiği deneyimle hizmet veren firmamız, evde konforlu bir çalışma yapar. Florya cihazla su kaçağı tespiti yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize yeni yöntemlerle yardımcı oluyoruz.

Florya su Tesisat ustaları

sukacagıbulma

Florya kırmadan su kaçağı bulma için ekiplerimiz titiz bir çalışma yaparlar. Florya su kaçak tespiti konusundaki deneyimimiz sayesinde evde ek tadilata girişmeden sorundan kurtulursunuz. Evde kırmadan hizmet alırsınız.

Florya robotla su kaçağı tespiti evinizden sebebi bilinmeyen su kaçaklarını kolayca bulmaya yardımcı olur. Florya su tesisatçısı olan yetkili servisimizden günün 7/24 saatinde hizmet alabilirsiniz. Su sızıntısı bulma yöntemlerimiz evinize zarar vermez.

Fatih su Tesisatçısı

Fatih kameralı cihaz su Tesisatçısı

Fatih su kaçağı tespiti yapan servisimizden her zaman destek alabilirsiniz. Fatih kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren ustalarımız evinizdeki su kaçağını kısa sürede bulur. Fatih cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzman ekiplerimiz kısa sürede size de yardımcı olacaktır.

sukacagıbulma

Fatih su Tesisatçısı usta bulma

Fatih su kaçağı bulma hizmetinde ustalarımız bir ön çalışmanın ardından patlamış sızıntı yapan boruyu kolayca tespit eder. Fatih kameralı su kaçak tespiti yaparak, bilgisayarda boruların sızıntı yapanını zahmetsiz bir şekilde buluruz.

Fatih robotla su kaçağı tespiti konusunda uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Su kaçağının yerini tam olarak tespit ediyoruz. Fatih su tesisatçısı sizlere güncel yöntemlerle hizmet veriyor, tesisatta su kaçağını kırmadan tespit ediyor.

Eyüp su Tesisatçısı

Eyüp cihazlı su Tesisatçısı

Eyüp kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek için ustaların cihazla işlem yapması gerekir Eyüp’te su tesisatçısı yardımı.

Eski yöntemlere göre oldukça avantajlı olan ve maliyet açısından sizlere büyük kolaylık sağlayan bu yöntemle Eyüp su kaçağı bulma servisimizden hizmet alabilirsiniz. Eyüp cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalarımız duvarlara zarar vermeden, özenle döşenmiş fayansları kırmadan sorunlu boruyu bulur.

Eyüp kameralı su Tesisatçısı

sukacagıbulma
Eyüp su Tesisatçısı

Eyüp su kaçağı tespiti konusunda profesyonel hizmet almaya özen göstermelisiniz. Eyüp kameralı su kaçak tespiti sırasında patlak boru zahmetsizce bulunur. Eyüp robotla su kaçağı tespiti hizmetinde su kaçağının nerden kaynaklandığını hemen buluruz.

Eyüp su tesisatçısı arayanlar hemen firmamızla iletişime geçebilir. Su kaçağı sorununda hiç panik yapmadan, evinize zarar geleceğini düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

Esenyurt su Tesisatçısı

Esenyurt su tesisatı

Esenyurt kameralı su kaçağı tespiti hizmeti almak isterseniz “esenyurt Su tesisatçısı” cihazları olmasına ve ustalarının deneyimli olmasına dikkat etmelisiniz.

Esenyurt su kaçağı bulma yetkili servisimiz bu koşullarda su kaçağı tespiti yapıyor. Esenyurt cihazla su kaçağı tespiti kameralı görüntüleme yöntemiyle hizmet veren firmamızın verdiği bir hizmettir.

Esenyurt cihazlı su tesisatçısı

sukacagıbulma
Esenyurt su kaçağı bulma

Esenyurt kırmadan su kaçağı bulma işleminde ustalarımız özel bir kameralı cihazla kanal açma makinesi olan robot kullanırlar. Fayansları kırmadan, duvarları kazmadan patlak boruları tespit ederler. Esenyurt su kaçak tespiti yaptırmak için alanında bilgili ve yeteri kadar tecrübeli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Esenyurt robotla su kaçağı tespiti evinizde nereden geldiği belli olmayan su kaçaklarını bulmak için kullanılır. Bu yöntemle çalışan Esenyurt su tesisatçısı olarak müşterilerimize her zaman yardımcı oluyoruz.

Esenler su Tesisatçısı

Esenler cihazlı su tesisatçısı

 Esenler su tesisatçısı Esenler su kaçağı bulma konusunda deneyimli ustalara ihtiyacınız olursa, 7/24 hizmet veren Esenler su kaçağı tespiti servisimize ulaşın. Esenler cihazla su kaçağı tespiti sırasında kameralı yöntem kullanılır. Borudaki kaçak yeri böyle belirlenir ve robot denilen sukacagıbulmacihazla su kaçağı kolayca tespit edilir.

Esenler cihazla su arıza tespiti

Esenler kırmadan su kaçağı bulma hizmeti almak isteyen herkesi bekliyoruz. Evinizde hasara yol açmadan, kırmadan hizmet veriyoruz. Esenler robotla su kaçak tespiti konusunda ekiplerimizden aydınlatıcı bilgiler alabilir, nereden geldiği belli olmayan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Esenler kameralı su kaçağı tespiti sırasında bilgisayarda görüntüleme yapılarak, zahmetsizce patlak boru tespiti yapılır. Esenler su tesisatçısı olarak hizmet veren servisimiz, tesisat su kaçaklarını konforlu şekilde tespit eder.

ŞİMDİ ARA