İçeriğe atla

Su Tesisatı

Nöbetçi Su Tesisatçı

Aniden karşımıza çıkan sorunların üstesinden gelebilmek için başkalarına ihtiyaç duyarız. Özellikle de bu sorun yaşamımızı etkileyecek türden ise uzmanlardan yardım almak kaçınılmaz olmaktadır. Sizde evinizde veya işyerinizde su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz zaman, hangi saat olursa olsun anında çözüm isteyenlerden iseniz doğru adreste bulunuyorsunuz. Nöbetçi su tesisatçı hizmetimiz ile size istediğiniz saatte çözüm yolu buluyor ve profesyonel destek sağlıyoruz. Çünkü birçok kişi su tesisatı mantığını bilmemekte ve su tesisatında meydana gelen sorunlardan dolayı mustarip olmaktadır. Hayatınıza en kısa sürede aynı kalitede devam edebilmeniz için eliniz kolunuz bağlı beklemek yerine, hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağına Pratik Çözüm

Evinizde veya işyerinizde su tesisatında patlama veya kaçak meydana geldiğinde bu sürecin en kısa sürede çözülmesi gerekir. Çünkü su kaçağı sorunu birbirinden farklı diğer sorunlara da neden olacaktır. Öncelikle su kaçağı gibi görünse de, bu durum diğer sorunların merkezi haline gelecektir. Su kaçağının ardından, bu kaçaktan akan su, betonlar ve fayanslar arasından ilerleyerek evinizin belirli noktalarına gelerek bu alanlarda küflenme, çürüme, kabarma ve paslanma yapacaktır. Tüm bunların sonucunda ise evinizin dekorasyonunda ve estetik görünümünde hoş olmayan bir görüntü oluşacaktır.

Su Kaçağı Tespit Aşamaları

Su kaçağının ne zaman meydana geleceğini önceden bilemezsiniz. Bu sebeple de her an yardıma ihtiyacınız olabilir. Nasıl bizler için nöbetçi eczaneler bulunuyorsa, daha sağlıklı alanlarda yaşamanız için de nöbetçi su tesisatçı hizmeti var olmaktadır. Artık bu hizmeti almak için uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda hemen firmamız ile iletişime geçerek su tesisatınızda var olan sorunu en kısa zamanda halledebilirsiniz. Bugün nerede bulunursanız bulunun, günün her saatinde profesyonel anlamda tesisat tamircisi ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye hazır durumdayız. En kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese intikal ederek, yine en kısa zaman dilimi içerisinde sorununuzun giderilmesi için çalışmalara ve uygun çözüm yollarını aramaya başlamaktayız. Firma olarak belirli bir program dâhilinde sizlere hizmet sunmaktayız. Hizmetimizi sırasıyla;

  • İlk olarak iş yerinizde veya evinizde inceleme çalışması ile başlanır. Ardından kaçağa ilişkin bulgular analiz edilir. Tüm bu analiz aşamasında teknolojik cihazlar kullanılır. Hasar gören noktalar kırma veya dökme işlemi yapılmadan ortaya koyulur ve sizlere de bilgiler verilir.
  • Hasarlı olan noktaların tespitinin ardından kaçağın bulunduğu nokta ve kaçağın nedeni ile ilgili tarama yapılır. Ekip arkadaşlarımız profesyonel cihazları ile beton üzerinden dinleme yaparlar.
  • Akustik dinleme cihazları ile yapılan bu işlem sonucunda kaçağın hangi yöne gittiği, kaçağın merkezinin yeri ve nerelere etki ettiği incelenir.
  • Son olarak kaçak noktası için ilk müdahale yapılır ve yalnızca kaçağın bulunduğu noktaya müdahale yapılır. Eski zamanlarda var olan kırarak tesisat tamiri yapma dönemleri günümüzde geçerli değildir. Yalnızca kaçağın merkezi açılır ve tesisatın sorunlu olan bölgesine ulaşılır.
  • Ulaşılan alanda sorunun ne olduğu hemen anlaşılmaktadır. Ardından hangi tamirat yapılacağı uzman ekibimiz tarafından kararlaştırılır. Parça değişimi işlemini gerektiren bir sorun var ise, bu nokta uygun olan kaliteli ve orijinal parça ile değiştirilerek tamir edilir.
  • Tamirat işlemi sona erdikten sonra, son olarak kapatma işlemine geçilir ve açılmış olan sorunlu bölge, aynı yöntemle kapatılarak en düzgün görünümde olacak şekilde düzenlenir.

Sizde profesyonel bir su kaçağı tamiri hizmeti almak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız hemen bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz hemen kaydınızı oluşturacak ve yukarıda belirtmiş olduğumuz çözüm odaklı işlemlere en kısa sürede başlayacaklardır.

Anahtar Kelimeler: nöbetçi su tesisatçı, su kaçağı, nöbetçi su tesisatçı hizmeti, akustik dinleme cihazları, su kaçağı tamiri

Su tesisatında kaliteli hizmet

Su tesisatında olabilecek her türlü sorunda sizlere profesyonel olarak hizmetler veriyoruz. Bu sayede yaşadığınız sorun kısa süre içinde çözüme ulaştırılarak bu şekilde sıkıntı ortadan kaldırılır. Yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda bilgi ve deneyim birikimi ile her zaman daha doğru çözümler üreterek daha kaliteli hizmet almanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan semtlerde yeterli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Su tesisatı konusunda bulunduğunuz semte en yakın ekibimiz sizlere kısa sürede gelmektedir. Kırma işlemi yapılmadan yapılacak olan işlemler sayesinde daha fazla alanın kırılmasına gerek kalmadan kaçaklara kolayca müdahale edilir.

Tesisat için çalıştığımız ustalarımız ile profesyonel olarak sizlere Cevizli, Tuzla, Pendik, Zeytinburnu, Kartal, Büyükçekmece, Kadıköy, Eminönü gibi pek çok farklı semtte itinalı şekilde hizmet verilir. Su giderlerinde veya lavabolarda tıkanıklık olması durumunda kameralar ile borular incelenerek bu şekilde tıkanıklığın hangi alanda olduğu belirlenir ve bu şekilde sadece o alana uygulama yapılır. Aramanız ve hizmet talep etmeniz halinde sizlere yönlendirilen ekip arkadaşlarımız ile ilgili en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz. Gelişmiş cihazlarımız ile eski usul uygulamalar yerine daha gelişmiş uygulamak yaparak bu şekilde istenilen sonuca daha kolay ulaşılmasını sağlıyoruz. Su tesisatında ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere firma olarak kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Su tesisatında sorun yaşamanız halinde profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışmaktadır. Su tesisatı konusunda onarım ve bakım gibi konularda uzman olan ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden istediğiniz her zaman tekrar tekrar bizlere ulaşarak yararlanabilirsiniz. En güvenilir hizmeti sizlere sağlamak için yıllarca verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha arttırarak bu şekilde daha kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Eskiyen su tesisatı veya kalitesi su tesisatı inşaat aşamasında binalara kurulması halinde bir süre sonra bu tarz sorunlar yaşamaya başlayabilir. Bu nedenle bu tarz sorunlarda bize ulaşarak hizmet talep edebilir ve bu şekilde tesisat sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Tesisat Sorunlarınıza Teknolojik Çözümler

Tesisatlar genellikle tıkanıklık ya da su sızıntısı gibi sorunları meydana getirirler. Özellikle mutfak, banyo ve tuvaletlerin kullanılamayacak duruma gelmeleri bir çeşit tesisat sorunlarından kaynaklanır. Su taşkını ya da tıkanıklık gibi sorunlar tesisatı oluşturan boruların aşınması ya da tıkanmasından ortaya çıkar. Tuvaletiniz ve mutfağınız kullanılamaz hale gelir, her taraf ıslanır ve rutubet, küf, nem ortaya çıkar. Daha kötüsü pis su sızıntılarıdır. Çünkü bu su sızıntıları etkin bir kötü kokuya neden olur. Özellikle işyerlerinin bu noktada son derece titiz davranması gerekmektedir. Çünkü kimse lağım kokan bir noktadan hizmet almak istemez. Ayrıca ortamın hijyeni bu taşkınlar nedeniyle yok olur çeşitli hastalıklar baş gösterir. Evlerinizde ya da işyerlerinizde meydana gelen pis su sızıntıları hayatınızı felç edebilir. Bu nedenle klozetteki ya da lavabodaki su yavaş gittiğinde, fayanslarınızdaki dolgularda renk değişimi baş gösterdiğinde, evinizde ya da işyerinizde rutubet ve kötü koku hakim olduğunda, su faturanız kabarık gelmeye başladığında, duvar ve tavanlarınızda nemlenme oluştuğunda hemen bizleri arayın. Bizler aynı gün içinde gelir ve dakikalar içinde sızıntı tespiti yaparız. Cihazla su kaçağı bulma tekniğinde kullanmış olduğumuz termal kameralar ve akustik cihazlar bizlere sorunlu borunun yerini göstermektedir. Böylelikle asla döşemelerinize zarar vermeyiz.

Su Kaçaklarının Tespitini Nasıl Yapıyoruz?
Su kaçaklarının tespitini son teknoloji cihazlarımız ile yapıyoruz. Bu cihazlar bizlere yüzey üzerinden borularınızı görüntüleme imkanı sağlıyor. Ayrıca akustik cihazlar sayesinde suyun hangi noktada patlak verdiğini de bulabiliyoruz. Yalnızca birkaç saat içinde sizlere sapasağlam bir tesisat teslim ediyoruz. Aynı şekilde tıkanıklık açma konusunda da bu cihazlardan faydalanıyoruz. Cihazla tıkanık açma tekniklerimiz sayesinde fayanslarınız, tezgahlarınız, klozetleriniz, küvetleriniz ya da seramikleriniz zarar görmüyor. Çünkü eski sistem kaçak ya da tıkanık bulma yöntemlerinde bu saydıklarımızın hemen hepsi zarar görür, kırılırdı. Ancak bu durum artık teknoloji ile birlikte tarih oldu. Sizler yalnızca bizi arayın ve üstün hizmet kalitesini yaşayın. Tek bir cihaz ile tıkanıklığa neden olan pisliği, çatlak ya da kırık boruyu dakikalar içinde tespit ediyoruz.

Kırılmış Duvarlara Son

Genellikle önceki yöntemlerde nemlenmiş duvar kırılır ve bu kırıktan sorunlu boru tespit edilmeye çalışılırdı. Tespit edilemediğinde kırık biraz daha büyütülürdü. Birkaç metreye kadar kırılan duvarlar tesisat onarıldıktan sonra tekrar örülmek zorunda kalınırdı. Aynı şet mutfak ve banyolarda da fayanslara uygulanırdı. Ne yazık ki bu yöntemleri hala kullanmakta olan tesisat firmalarının varlığından söz edebiliriz. Ancak tüm bu yöntemler bizler için geride kaldı. Bizler duvarınızı kırmak yerine akustik cihazımız ile dinleme yaparak sorunlu borunun yerini birkaç dakikada tespit edebiliyoruz. Ayrıca kameralarımız ile de boruyu görüntüleyebiliyor ve yalnızca borunun çatlak kısmının üzerine işlem uyguluyoruz. Böylelikle kırılmış duvarlar ya da fayanslar ile uğraşmak gerekmiyor.

Su Sayacınızı Kontrol Edin

Belki de su sızıntısına yönelik hiçbir belirtisi yaşamıyorsunuzdur ancak son zamanlarda daha fazla su faturası ödediğinizi fark etmişsinizdir. Eğer böyle bir sızıntıdan şüpheleniyorsanız tüm su vanalarınızı kapatıp sayacınıza birkaç dakika bakın. Su vanaları kapalıyken dahi sayacınız dönüyor ise muhakkak bir su kaçağı söz konusudur. Bu kaçak duvar içinde de meydana gelebilir ve çok sonra belirti gösterebilir. Ancak siz bu belirtileri beklemeden bizleri arayın hemen önlem alalım. Çünkü duvar içi su sızıntıları yapınızın zamanda içten içe çürümesine yol açacaktır. Bizler duvarınızın üzerine tuttuğumuz termal kameralarımız ile hangi noktada su kaçağı olduğunu elimizle koymuş gibi buluruz.

 

ŞİMDİ ARA