İçeriğe atla

Tıkanıklık Tespiti

Kolay Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Evinizde ya da işyerinizde meydana gelen su kaçakları için bazen iş bırakırsınız, bazen belli bir süre farklı yerlerde konaklamak durumunda kalırsınız, bazen tüm eşyalarınızı yenilemek zorunda hissedersiniz. Aslında su kaçağı konusunun sürekli ertelenme sebebi de budur. Ancak tüm bu durumlar artık geçmişte kaldı. Çünkü su kaçağı tespiti sırasında ne sizin ortamı terk etmenize gerek kalıyor, ne gürültüden dolayı işinize ara vermenize gerek kalıyor, ne de eşyalarınız zarar görüyor. Çünkü devir artık cihazla su kaçağı bulma devri. Yani gelişmekte olan teknoloji sayesinde hiçbir nokta kırılmadan su kaçağı tespiti yapmak artık çok kolay. Görüntüleme cihazları sayesinde sorunlu borunun tam olarak nerede olduğu ve sorunun nereden kaynaklandığı bulunabiliyor. Böylelikle bu boruyu bulmak için eski sistem kırma ve dökme yöntemleri kullanılmamış oluyor.

Neden Biz?

Su kaçağı tespiti anlamında hizmet verdiğini iddia eden her firmaya güvenmemelisiniz. Çünkü bu firmaların pek çoğu kötü niyetli yapılanmalar olabilir ya da eski sistem tespit işlemlerini kullanıyor olabilir. Eski sistem kırma ve dökme yöntemi bir noktada başarıya kavuşacaktır. Ancak bu süre zarfında sizin evinizi terk etmeniz, işinize kısa bir süreliğine ara vermeniz, tüm döşemelerinizi yenilemeniz gerekebilir. Hatta su kaçağı tespit işlemleri eğer mutfakta yapılmış ise mutfağınızı boşaltmanız ve tezgahlarınızı yenilemeniz de gerekecektir. Elbette bunun belli bir maliyeti olduğunu unutmamalısınız. Bizler ise her zaman Güleryüz ve ekonomik fiyatı politika edinmiş bir firmayız. Ayrıca yenilikleri yakından takip eder ve sizlere daha kısa yoldan ama daha etkili nasıl hizmet sunarız bunu düşünürüz. Bizler kullanmış olduğunuz tesisat teknolojileri sayesinde borularınızın içini dahi görüntüleyebiliyoruz. Böylelikle tıkanıklığa ya da sızıntıya neden olan boruyu dakikalar içinde tespit edebiliyoruz. Kısacası bizler çalışırken sizler de rutin yaşantınıza devam edebilirsiniz. İşyerinizde müşterilerinizi ağırlamaya evlerinizde ise günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Çünkü bizler kırma gibi ilkel yöntemler kullanmadığımız için gürültü de çıkarmamaktayız. Ayrıca kısa sürede tespit ettiğimiz sorunu yine aynı gün çözüme kavuştururuz. Böylelikle günlerce su sızıntısı tespiti yapılmasını beklemenize gerek kalmaz.

Etkili ve Güvenli Yöntemler İle Tıkanık Tespiti

Tıkanıklıklar da aynı borularda meydana gelen tesisat sorunlarıdır. Genellikle tuvalete peçete ya da pet atmak, mutfak lavabosuna yemek kırıntıları ve çay tortuları atmak tıkanıklıkların başrolündedir. Tabi bu tıkanıklıklar genellikle toplu yaşam alanlarında daha fazla meydana gelir. Ayrıca boruların zamanla kireçlenmesi ve tortu oluşturması da tıkanıklıkların zeminini hazırlar. Bu noktada gitmek bilmeyen sular, kötü kokular ve taşan sıvılar başınızın belası olur. Tabi teknoloji dendiğinde akla ilk gelen tesisat firması olarak tıkanık açma konusunda da aynı tesisat teknolojilerinden faydalanıyoruz. Hiçbir noktaya zarar vermeden direkt kameralarımız ile borularınızın iç yüzeyini görüntülüyoruz. Tıkanıklığa neden olan noktayı tespit ettikten sonra onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu tıkanıklık lağımda dahi meydana gelse her zaman etkili ne net sonuçlar alıyoruz. Hizmet garantisi ile hareket ediyor tıkanıklığı kökünden yok edeceğimizi temin ediyoruz. Artık taşan lavabolara, banyo ve tuvaletlerde gitmek bilmeyen sulara ve kötü kokulara veda edin. Çünkü yapmış olduğumuz cihazla tıkanık tespiti sonrası etkili bir onarım işlemine başlıyoruz. Ayrıca sizlere de tıkanıklığa neden olan bölgeyi gösterip, bilinçlendiriyoruz. Bu sayede tıkanıklık konusunda daha hassas olmanızı sağlıyoruz. Aslında bir tesisat firmasından daha fazlasına sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Tesisatınızın güvenli ve uzman ellerde tamirat görmesini isterseniz hemen bizleri arayın. Bizler hizmet garantisi ile hareket eden uzman bir firmayız.

 

Tıkanıklık ve Gider Açma Hizmetleri

Tıkanıklıklar özellikle toplu yaşam alanlarında en sık yaşanan tesisat sorunlarıdır. Giderlerde sıkışan bir tortu ya da pisliğin, suyun gidişine izin vermemesi ve tuvalet, banyo ya da mutfakları kullanılamaz hale getirmesi tıkanıklığın nedenlerindendir. Özellikle kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı ya da pedlerin tuvalet içine atılması gibi durumlar bu tıkanıklıkların sık yaşanmasına zemin hazırlar. Tıkanıklık söz konusu ise taşkınlık da olacaktır. Mutfak, banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanıklıkların zamanla taşkına dönüşmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle bu noktaların kullanılmaması gerekmektedir. Tıkanıklık açmada kullanılan yöntemlerden bazıları da tıpkı su sızıntısı açma yöntemleri gibi kırmayı gerektirir. Ancak bu eski sistem yöntem artık çok az firma tarafından kullanılıyor. Çünkü tıkanıklık açmak için geliştirilen teknolojik aletler kırma yönteminin kullanılmasına gerek bırakmıyor.

Tıkanıklıklar Neden Önemlidir?

Tıkanıklığı ilk etapta suyun az gitmesi ile fark etmek mümkündür. Lavabo ve klozetlerdeki su bir türlü gitmek bilmez. Daha sonraki aşamalarda da su hiç gitmemeye başlar ve bu noktaların kullanılmasına izin vermez. Evlerde ya da işyerlerinde de tuvalet ve lavaboların kullanılmaması imkansızdır. Bu nedenle tıkanıklıkların biran önce giderilmesi gerekmektedir. Tıkanık açma konusunda uzman olan bizler kısa sürede sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Tıkanıklığa neden olan cismin ya da pisliğin tespitini termal kameralarımız ile yapıyor, o bölgeyi açarak tıkanıklığın giderilmesini sağlıyoruz. Böylelikle sizler de derin bir nefes alarak rutin yaşantınıza devam edebiliyorsunuz. Özellikle kir ve tortudan kaynaklanan tıkanıklıklar için kullandığınız bazı tozlar yetersiz kalabilir. Bu durumda asla yabancı sicimler ile borularınıza zarar vermeyin ver bizleri arayın. Çünkü bizler tıkanıklık açma konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Aynı zamanda teknolojiden de fazlasıyla yaralanıyoruz. Böylelikle sizleri bekletmiyor ya da tesisatınıza zarar vermiyoruz. Tıkanıklığın bulunduğu noktaya nokta atışı yaparak sorunu kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Ev ya da işyerlerinizde meydana gelen tıkanıklıklar için artık her yeri kırdırmanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu size oldukça yüklü bir tıkanık açma maliyeti oluşturur. Bizler hiçbir duvar ya da zemininize zarar vermiyoruz.
Pimaş Boru Açma Hizmetleri

Gider boruları olarak da bilinen pimaş borular genellikle sık tıkanan borulardır. Özellikle toplu yaşam alanlarında kullanılan tuvalet ve lavabolar bu boru sistemlerine bağlıdır. Ancak alışveriş merkezi, plaza, iş hanı, ofis, banka, postane, restoran, kafe gibi alanlarda bulunan tuvaletlerin temizliğine çok dikkat edilemeyebilir. Tabi hal böyle olunca bu noktalara yabancı cisimler kaçabilir ya da atışabilir. Bu da zamanla ciddi bir tıkanıklığa yol açacaktır. Pimaş boruların tıkanması başta tuvaleti kullanılamaz hale getirir. Bu da mekanınıza gelen müşterilerinizin memnuniyetsizliğine yol açar. Yani pimaş borular biran önce bu durumdan kurtarılmalıdır. Bizler kırmadan tıkanıklık açma konusunda ilk tercih edilen firmalardan biriyiz. Hem su sızıntısı hem de tıkanık açma işlemleri sırasında yalnızca birkaç saatinizi alıyoruz. Kısa sürede tıkanıklığın bulunduğu noktayı tespit ediyor ve onarım işlemine başlıyoruz. Tıkanıklığa neden olan cisim ya da tortuyu sizlere de gösteriyor ki önleminizi buna göre alabilin. Artık hayatınızı felç eden ve hem vaktinizden hem de paranızdan çalan tıkanıklık sorunlarına boyun eğmek zorunda değilsiniz. Elimizdeki tesisat teknolojileri sayesinde sizleri bu durumdan aynı gün içinde kurtarıyoruz. Artık tıkanık açısı tozlar ya da uzun çubuklar ile vakit kaybetmenize gerek kalmıyor. bu vakit kaybettiren ve etkisiz yöntemler yerine hemen bizleri arayın ve etkili, kalıcı, net çözümler sunalım. Tesisatınıza zarar vermeden tıkanıklık sorununu tamamen ortadan kaldıralım.

 

ŞİMDİ ARA