Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Kırmadan su kaçağı tespiti denmesinin nedeni, su kaçaklarının önceden kırma ve dökme yöntemleri ile bulunmasıydı. Yani su kaçağına neden olan boruyu bulmak için döşemeler ve duvarlar kırılır, boru bulunana kadar bu işleme devam edilirdi. Dolayısıyla bu çok büyük maliyetleri de beraberinde getirirdi. Bu sebeple de insanlar üzerinde su sızıntıları büyük bir korku oluşturmaya başladı. İnsanlar yüksek faturalar ödemeye ve rutubete dayanmaya razı oldular. Ancak tüm bu sorunlar artık geçmişte kaldı. Çünkü günümüzde kırmaya gerek duymadan su kaçağı tespiti yapmak artık mümkün. Geliştirilen termal kameralar bizlere yüzey üzerinden de boruları görüntüleyebilmemizi sağlamakta. Dolayısıyla borular görüntülenebildiği için kırık ya da çatlaklar da görüntülenebilmekte. Böylelikle sorunun olduğu bölge açılmakta ve onarım işlemi gerçekleştirilmekte. Dakikalar içinde halledilebilen bu sorun, tesisat teknolojileri sayesinde mümkün oluyor. Bizler de tesisat teknolojilerini etkin bir şekilde kullanan tesisat firmalarından biriyiz. Hem su kaçaklarında hem de tıkanıklıklar da bu cihazlardan destek alıyoruz. Böylelikle kırmaya gerek duymadan tespit ve onarımı sağlıyoruz. Üstelik aynı gün içinde hizmet güvencesi ile.

Dakikalar İçinde Su Kaçağı Tespiti

Eski sistem kırarak su kaçağı bulma işlemleri saatlerce sürerdi. Hatta büyük yapılarda günlerce sorunlu boru aranırdı. Tabi kırılan zemin sağlam borulara da zarar vermekteydi. Ancak geliştirilen bu cihazlar sayesinde su kaçaklarını bulmak artık yalnızca dakikalar alıyor. Termal kameralar yüzeyin üzerinden boruları gösterebiliyor. Akustik cihazlar ise suyun hareketlerine duyarlı olduğu için, kaçağın tespitini yaparken yol gösteriyor. Böylelikle yalnızca dakikalar içinde tespit işlemi sağlanmış oluyor. Bizler su kaçaklarınızı yalnızca tespit etmiyor, aynı zamanda onarıyoruz da. Onarım işlerini üstlenen ustalarımız yılları deneyimine sahip tecrübeli kişilerden oluşuyor. Aynı gün içinde hem t4espit hem de onarım işlemlerini üstlenen firmamız, aynı gün içinde birden fazla eve ya da işyerine hizmet götürüyor. Eğer sizler de su kaçakları ile başınızın dertte olduğunu düşünüyorsanız endişeye kapılmayın ve hemen bizleri arayın. Aynı gün içinde gelen ekibimiz sorununuzu kökünden halletsin.

Ek Maliyetlere Katlanmayın

Eski sistem su kaçağı bulma tekniklerini hala kullanmakta olan firmalar bulunuyor. Ancak bu size pahalıya mal olacaktır.  Çünkü kırılan fayanslarınızın yerine yenilerini yaptırmak, duvarlarınızı ördürtmek ve sıvatmak, tezgahlarınızı yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tarz maliyetli operasyonlara katlanmanıza gerek yok artık. Çünkü bizler son teknoloji tesisat cihazları ile hizmetinizdeyiz. Çağırın ve dakikalar içinde gelip sizleri bu sorundan kurtaralım. Ayrıca tıkanıklık açma işlemlerinde de kendiniz giderlerinizi yabancı cisimler ile açmaya çalışmayınız. Bu borularda daha fazla tıkanıklığa neden olacaktır. Bizleri arayın ve aynı cihazlarımız ile tıkanıklık açma hizmetlerimizden faydalanın. Sorunlu boruyu görüntüleyerek tıkanıklığın yeri tespit edildikten sonra onarım işlemi için aksiyona geçiyoruz. Böylelikle en büyük tıkanıklıklardan dahi aynı gün kurtulabiliyorsunuz.

Suyun Aktığı Yer Sorunlu Bölge Olmayabilir

Eskiden bu yana yanlış bilinen bir durum söz konusu. Genellikle tesisatçıların pek çoğu suyun sızdığı noktayı kazarlar. Ancak su her zaman sorunlu noktadan dışarıya çıkmaz. Duvar içine akan su boşluk bulduğu her noktadan çıkabilir. Dolayısıyla bu nokta sorunun olduğu nokta olmayabilir. Bu nedenle de duvarlardaki delikler büyütülür, büyütülür. Biz deneyimli firmalardan destek alırsanız ne vakit kaybedersiniz ne de fazladan boya, badana, sıva ya da fayans masrafına girersiniz. Çünkü bizler tesisat konusundaki en ince ayrıntılara dahi hakim bir firmayız. Bu bilgimizi teknoloji ile de birleştiriyor ve sizlere mükemmel biz müşteri deneyimi yaşatıyoruz.

Hakkında Sistem Tesisat

Aradığınız içerik bulunamadı.

Robot Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti esnasında sorunlu bölgeyi bulmak kısa sürede kaliteli bir ekip tarafından gerçekleştirilir. …

2 Yorumlar

  1. Çok yakın sevdiğim bir abim tarafından siz önerildiniz bende ulaşma gereği duydum.Olayı buradan yazmam doğrumu bilmiyorum ama telefondan konuşsak çok daha doğru olacağına inanıyorum çünkü yani buradan yazmakla ne kadar anlaşılabilir o konuda bilgim yok kaliteli bir firma olduğunuzu özenle titizlikle çalışmaları sürdürdüğünüzü yakın bir abimin tavsiyesi ile bilgiyi aldım o yüzden telefon üzerinden iletişim sağlarsak çok daha iyi olacağını sizde taktir edersiinz. Ulaşır mısınız? 0546 *** ** **

  2. Çok ilgili bir firma arkadaşlar işini inanılmaz titizlikte yapan bir firma yani ben fazla övmeyi sevmem ama işini bu kadar düzgün ve içtenlikle yapan bir firmayıda mutlaka övmeden geçemicem. uygun fiyat çıkarttıkları içinde ayrıca taktir ediyorum yani diğer firmalar gibi şişirme fiyatlarla karşımıza geçmediler bu sayede beni büyük ölçüde bağladılar desek yalan olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA