İçeriğe atla

Kolay Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Evinizde ya da işyerinizde meydana gelen su kaçakları için bazen iş bırakırsınız, bazen belli bir süre farklı yerlerde konaklamak durumunda kalırsınız, bazen tüm eşyalarınızı yenilemek zorunda hissedersiniz. Aslında su kaçağı konusunun sürekli ertelenme sebebi de budur. Ancak tüm bu durumlar artık geçmişte kaldı. Çünkü su kaçağı tespiti sırasında ne sizin ortamı terk etmenize gerek kalıyor, ne gürültüden dolayı işinize ara vermenize gerek kalıyor, ne de eşyalarınız zarar görüyor. Çünkü devir artık cihazla su kaçağı bulma devri. Yani gelişmekte olan teknoloji sayesinde hiçbir nokta kırılmadan su kaçağı tespiti yapmak artık çok kolay. Görüntüleme cihazları sayesinde sorunlu borunun tam olarak nerede olduğu ve sorunun nereden kaynaklandığı bulunabiliyor. Böylelikle bu boruyu bulmak için eski sistem kırma ve dökme yöntemleri kullanılmamış oluyor.

Neden Biz?

Su kaçağı tespiti anlamında hizmet verdiğini iddia eden her firmaya güvenmemelisiniz. Çünkü bu firmaların pek çoğu kötü niyetli yapılanmalar olabilir ya da eski sistem tespit işlemlerini kullanıyor olabilir. Eski sistem kırma ve dökme yöntemi bir noktada başarıya kavuşacaktır. Ancak bu süre zarfında sizin evinizi terk etmeniz, işinize kısa bir süreliğine ara vermeniz, tüm döşemelerinizi yenilemeniz gerekebilir. Hatta su kaçağı tespit işlemleri eğer mutfakta yapılmış ise mutfağınızı boşaltmanız ve tezgahlarınızı yenilemeniz de gerekecektir. Elbette bunun belli bir maliyeti olduğunu unutmamalısınız. Bizler ise her zaman Güleryüz ve ekonomik fiyatı politika edinmiş bir firmayız. Ayrıca yenilikleri yakından takip eder ve sizlere daha kısa yoldan ama daha etkili nasıl hizmet sunarız bunu düşünürüz. Bizler kullanmış olduğunuz tesisat teknolojileri sayesinde borularınızın içini dahi görüntüleyebiliyoruz. Böylelikle tıkanıklığa ya da sızıntıya neden olan boruyu dakikalar içinde tespit edebiliyoruz. Kısacası bizler çalışırken sizler de rutin yaşantınıza devam edebilirsiniz. İşyerinizde müşterilerinizi ağırlamaya evlerinizde ise günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Çünkü bizler kırma gibi ilkel yöntemler kullanmadığımız için gürültü de çıkarmamaktayız. Ayrıca kısa sürede tespit ettiğimiz sorunu yine aynı gün çözüme kavuştururuz. Böylelikle günlerce su sızıntısı tespiti yapılmasını beklemenize gerek kalmaz.

Etkili ve Güvenli Yöntemler İle Tıkanık Tespiti

Tıkanıklıklar da aynı borularda meydana gelen tesisat sorunlarıdır. Genellikle tuvalete peçete ya da pet atmak, mutfak lavabosuna yemek kırıntıları ve çay tortuları atmak tıkanıklıkların başrolündedir. Tabi bu tıkanıklıklar genellikle toplu yaşam alanlarında daha fazla meydana gelir. Ayrıca boruların zamanla kireçlenmesi ve tortu oluşturması da tıkanıklıkların zeminini hazırlar. Bu noktada gitmek bilmeyen sular, kötü kokular ve taşan sıvılar başınızın belası olur. Tabi teknoloji dendiğinde akla ilk gelen tesisat firması olarak tıkanık açma konusunda da aynı tesisat teknolojilerinden faydalanıyoruz. Hiçbir noktaya zarar vermeden direkt kameralarımız ile borularınızın iç yüzeyini görüntülüyoruz. Tıkanıklığa neden olan noktayı tespit ettikten sonra onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu tıkanıklık lağımda dahi meydana gelse her zaman etkili ne net sonuçlar alıyoruz. Hizmet garantisi ile hareket ediyor tıkanıklığı kökünden yok edeceğimizi temin ediyoruz. Artık taşan lavabolara, banyo ve tuvaletlerde gitmek bilmeyen sulara ve kötü kokulara veda edin. Çünkü yapmış olduğumuz cihazla tıkanık tespiti sonrası etkili bir onarım işlemine başlıyoruz. Ayrıca sizlere de tıkanıklığa neden olan bölgeyi gösterip, bilinçlendiriyoruz. Bu sayede tıkanıklık konusunda daha hassas olmanızı sağlıyoruz. Aslında bir tesisat firmasından daha fazlasına sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Tesisatınızın güvenli ve uzman ellerde tamirat görmesini isterseniz hemen bizleri arayın. Bizler hizmet garantisi ile hareket eden uzman bir firmayız.

 

Kolay Su Kaçağı Tespiti Hizmeti” üzerine 2 yorum

  1. Abdullah der ki:

    Komşum referans oldu size o sayede tanıştık yani şöyle diyebilirim komşum iyiki referans oldu sizinle anlaştık rutubet kokusundan beni kurtardınız o yüzden taktirlerimi iletmek isterim size teşekkürlerimi iletmek isterim rutubet kokusu hakikaten berbat bir koku bu pis kokudan kurtardığınız için çok minnettarım size elbetteki sizin işiniz bu yapacaksınız elbette ki ama bende bir teşekkür etmeyi borç bildim.

    Cevapla
  2. Latif der ki:

    Firmanızı arkadaşım aracılığı ile duydum beni rahatsız eden evimdeki kalorifer borularının su kaçırması kış geliyor biran önce yaptırmam gereken bir sorun fiyat konusunda sizden beklentim uygun şekilde fiyatı çıkartmanız öğrenciyim fazla bir bütçeye sahip değilim inşallah yardımcı olup halimden anlayacaksınız biraz indirim istiyorum sadece bu işin üstesinden geleceğinize adım gibi eminim araştırmalarımda bunu gösteriyor dediğim konularda yardımcı olursanız şu öğrenci kardeşinizi inanılmaz mutlu edersiniz.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA