İçeriğe atla

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su kaçağı sorunu özellikle eski binaların banyosunda meydana gelen ciddi bir tesisat problemidir. Ancak daha çok banyoda görülen bu sorun ev ve iş yerinizin farklı bölümlerinde de meydana gelebilir.

Kullanıma bağlı olarak gerçekleşen bu sorunun önüne geçmek pek mümkün olmasa da erken fark edip, profesyonel bir yardım ile olası büyük tehlikeleri önlemek sizlerin elindedir.  Maltepe su kaçağı bulma ile sızıntı  sorunu eskiden tamiri esnasında sizlere oldukça masraf çıkarır bu nedenle çoğu kez su kaçağıyla karşılaştığınızda bu sorunu görmezden gelir ve tamirini yaptırmak istemezdiniz.

Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı, yapılan bu işlemler günümüzde tarihe karışmıştır. Bunun nedeni ise, her geçen gün ilerleyen teknolojinin insan hayatını kolaylaştırmasıdır.

su-kacaginin-yerini-ilacla-kirmadan-kapatma

Teknoloji son olarak su tesisatı sektörünün işini kolaylaştıracak önemli bir icada imza atmıştır. Eskiden günlerce hatta bazen haftalarca süren, alt katınıza su akıtarak komşunuzla aranızın bozulmasına neden olan ve gözle görünmeyen sinsi su kaçağı sorunu artık dakikalar içerisinde ortadan kaldırılabilmektedir.

Su kaçağı maltepe sorunu ciddi bir problem olduğundan tamiri sırasında da tecrübe ve bilgi ister sokaktan çağırdığınız amatör su tesisatçıları teknolojideki gelişmelerden habersiz olduklarından sorunu tamir edemez ve üstelik sizlere ekstra masraflar çıkarırlar.

Rastgele yapılan kırma dökme işlemi ile sağlam olan su borularınızda kırılır ve yapacağınız masraflar ikiye üçe katlanır. İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak maltepe su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, en zorlu su kaçaklarını bile teknolojinin son ürünü olan akustik dinleme sayesinde kısa bir süre içerisinde gerçekleştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Tek bir seramiğin altında kaçağı tespit eden alanında uzman su tesisat ustalarımız yine aynı titizlik ile çalışarak su kaçağınızı tek bir seramiğin altından tamir eder.

Ekstra kırma dökme işlemi gerçekleştirmeyen firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler karşılığında garanti de vermektedir. Ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme ile günün herhangi bir saati için randevu alabilir ve tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme ne size ne de komşularınıza rahatsızlık vermez.

Matlepe Kameralı Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sorunu denince akla ilk gelen sorun olan su kaçağı sorunu eskiden kullanılan yöntemler nedeniyle hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Eskiden hepinizin hatırlayacağı üzere su kaçağı sorununun tamiri sırasında öncelikle kaçağın meydana geldiği boruyu tespit etmek için tek tek bütün fayans ve borularınız kırılır ardından da tamir işlemi gerçekleştirilirdi.

su-kacagi-tamiri

Su kaçağı sorunu eskiden kullanılan yöntemlerden dolayı çoğu kez görmezden gelinirdi. Ancak son derece ciddi olan bu problemi görmezden gelerek bir yere varamazsınız. Su kaçakları erken müdahale isteyen önemli tesisat sorunudur. Özellikle apartman dairelerinde meydana gelen su kaçakları sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan oldukça rahatsız etmektedir.

Su sızıntısına bağlı olarak musluklarınız kapalıyken bile su sayacınız dönmeye devam eder ve sizleri son derece masrafa sokar.

Akışkan özelliği ile bütün duvarınızı ıslatan ve evinizde rutubet kokusuna, ıslaklığa ve duvarlarınızda dökülmeye neden olan su sızıntıları, duvar diplerinden alt katınızda oturan komşunuzun evine su akıtarak komşunuzla olan ilişkilerinizi de zedeler. Sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi berbat olan komşunuz ile aranızda son derece ciddi tartışmalar yaşanabilir ve bu tartışma sonrası oldukça mahcup olursunuz.

Eskiden kullanılan zorlu yöntemlerden dolayı görmezden gelinen bu sorun günümüz teknolojisinde gelişen cihazlar nedeniyle kısa süreli ortadan kalkan bir sorun haline gelmiştir. İnsan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin hız kazandığı çağımızda bilim insanları su tesisatı sektörünün işini kolaylaştıracak önemli bir cihaza imza attılar. Su sesine karşı hassas hale getirilen akustik dinleme adlı teknolojik cihaz en zorlu sorunları bile dakikalar içerisinde tespit eder.

İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi yapan firmamız, alanında uzman tesisat ustaları ile akustik dinleme adlı cihazı kullanarak sizlere kısa süre içerisinde hizmet verir ve gerçekleştirdiği her işlem için de sizlere % 100 garanti sunar. İşinin ehli tesisat ustalarımız akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde, tek bir fayansın altından tamir işlemini gerçekleştirir. İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı da sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı sorunu, yıllanmış tesisat borularında zaman içerisinde meydana gelen zedelenmeler sonucu oluşan su sızınları sonucu ortaya çıkan istenmeyen bir tesisat sorunudur.

Eski binalarda daha fazla görülen bu sorun, günümüzde yeni binalarda da yanlış eğim veya kalitesiz su borularının kullanımı sonucu da ortaya çıkmaktadır. Ev, iş yeri, okul, hastane vb. diğer toplumsal yaşam alanlarımızın tamamında görülen bu sorun, özellikle tespit aşamasında sizlere oldukça zorlu çıkarmaktadır. Su borularının gözle görünmemesi sizleri bir hayli zor duruma sokmaktadır.

maltepe-kacak-su-servisiTamiri esnasında tek tek bütün fayansların kırıldığı ve kırma dökme işlemine bağlı olarak sağlam olan borularında zarar görmesi, yapacağınız masrafı ikiye katlamaktadır. Su kaçağı tamiri sonrası oluşan molozların atılması ve yeniden tamir edilmesi de sizleri haftalarca uğraştırmakta ve bütün planlarınızı alt üst etmektedir. Su kaçağı sorunun meydana gelmesi en istenmeyen yerlerden biri de apartman daireleridir.

Yerinde durmayan su sızıntıları kısa süre içerisinde bütün dairenizi kaplar ve ardından fayans altlarından alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızmaktadır. Sizden kaynaklı sorunun alt kata sirayet etmesi, komşunuz ile aranızda ciddi tartışmalara neden olur ve komşunuza karşı mahcup olursunuz. Bu nedenle sorun ile karşılaşır karşılaşmaz, profesyonel bir destek alarak, su kaçağını tamir ettirmeniz sizlerin yararına olacaktır. Her geçen gün biraz daha masraf çıkaran su kaçağı, özellikle su faturanızda ciddi bir artışa sebep olacaktır.

Su kaçağının meydana geldiği yapılarda, su vanaları kapalı olsa bile, sızıntıdan dolayı sayacınız hızla dönmeye devam edecek ve bu da ay sonu gelecek olan faturanıza yansıyacaktır. Her bakımdan masraflı ve zahmetli olan bu sorundan kurtulmak için yapmanız gereken tek işlem ise, İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimizi aramaktır.

Firmamız tecrübeli ve bilgili tesisat ustaları ile en zorlu su sızıntılarını bile akustik dinleme adı verilen teknolojinin son harikası olan cihaz ile tespit eder ve ardından tamirini gerçekleştirir.

Akustik dinleme adı verilen cihaz su sesine karşı duyarlı olduğundan su sızıntılarını noktasal olarak tespit eder. İşinin ehli tesisat ustalarımız akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüterek sorunu ortadan kaldırır ve sizlere % 100 garanti verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA