İçeriğe atla

Nöbetçi Su Tesisatçı

Aniden karşımıza çıkan sorunların üstesinden gelebilmek için başkalarına ihtiyaç duyarız. Özellikle de bu sorun yaşamımızı etkileyecek türden ise uzmanlardan yardım almak kaçınılmaz olmaktadır. Sizde evinizde veya işyerinizde su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz zaman, hangi saat olursa olsun anında çözüm isteyenlerden iseniz doğru adreste bulunuyorsunuz. Nöbetçi su tesisatçı hizmetimiz ile size istediğiniz saatte çözüm yolu buluyor ve profesyonel destek sağlıyoruz. Çünkü birçok kişi su tesisatı mantığını bilmemekte ve su tesisatında meydana gelen sorunlardan dolayı mustarip olmaktadır. Hayatınıza en kısa sürede aynı kalitede devam edebilmeniz için eliniz kolunuz bağlı beklemek yerine, hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağına Pratik Çözüm

Evinizde veya işyerinizde su tesisatında patlama veya kaçak meydana geldiğinde bu sürecin en kısa sürede çözülmesi gerekir. Çünkü su kaçağı sorunu birbirinden farklı diğer sorunlara da neden olacaktır. Öncelikle su kaçağı gibi görünse de, bu durum diğer sorunların merkezi haline gelecektir. Su kaçağının ardından, bu kaçaktan akan su, betonlar ve fayanslar arasından ilerleyerek evinizin belirli noktalarına gelerek bu alanlarda küflenme, çürüme, kabarma ve paslanma yapacaktır. Tüm bunların sonucunda ise evinizin dekorasyonunda ve estetik görünümünde hoş olmayan bir görüntü oluşacaktır.

Su Kaçağı Tespit Aşamaları

Su kaçağının ne zaman meydana geleceğini önceden bilemezsiniz. Bu sebeple de her an yardıma ihtiyacınız olabilir. Nasıl bizler için nöbetçi eczaneler bulunuyorsa, daha sağlıklı alanlarda yaşamanız için de nöbetçi su tesisatçı hizmeti var olmaktadır. Artık bu hizmeti almak için uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda hemen firmamız ile iletişime geçerek su tesisatınızda var olan sorunu en kısa zamanda halledebilirsiniz. Bugün nerede bulunursanız bulunun, günün her saatinde profesyonel anlamda tesisat tamircisi ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye hazır durumdayız. En kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese intikal ederek, yine en kısa zaman dilimi içerisinde sorununuzun giderilmesi için çalışmalara ve uygun çözüm yollarını aramaya başlamaktayız. Firma olarak belirli bir program dâhilinde sizlere hizmet sunmaktayız. Hizmetimizi sırasıyla;

  • İlk olarak iş yerinizde veya evinizde inceleme çalışması ile başlanır. Ardından kaçağa ilişkin bulgular analiz edilir. Tüm bu analiz aşamasında teknolojik cihazlar kullanılır. Hasar gören noktalar kırma veya dökme işlemi yapılmadan ortaya koyulur ve sizlere de bilgiler verilir.
  • Hasarlı olan noktaların tespitinin ardından kaçağın bulunduğu nokta ve kaçağın nedeni ile ilgili tarama yapılır. Ekip arkadaşlarımız profesyonel cihazları ile beton üzerinden dinleme yaparlar.
  • Akustik dinleme cihazları ile yapılan bu işlem sonucunda kaçağın hangi yöne gittiği, kaçağın merkezinin yeri ve nerelere etki ettiği incelenir.
  • Son olarak kaçak noktası için ilk müdahale yapılır ve yalnızca kaçağın bulunduğu noktaya müdahale yapılır. Eski zamanlarda var olan kırarak tesisat tamiri yapma dönemleri günümüzde geçerli değildir. Yalnızca kaçağın merkezi açılır ve tesisatın sorunlu olan bölgesine ulaşılır.
  • Ulaşılan alanda sorunun ne olduğu hemen anlaşılmaktadır. Ardından hangi tamirat yapılacağı uzman ekibimiz tarafından kararlaştırılır. Parça değişimi işlemini gerektiren bir sorun var ise, bu nokta uygun olan kaliteli ve orijinal parça ile değiştirilerek tamir edilir.
  • Tamirat işlemi sona erdikten sonra, son olarak kapatma işlemine geçilir ve açılmış olan sorunlu bölge, aynı yöntemle kapatılarak en düzgün görünümde olacak şekilde düzenlenir.

Sizde profesyonel bir su kaçağı tamiri hizmeti almak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız hemen bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz hemen kaydınızı oluşturacak ve yukarıda belirtmiş olduğumuz çözüm odaklı işlemlere en kısa sürede başlayacaklardır.

Anahtar Kelimeler: nöbetçi su tesisatçı, su kaçağı, nöbetçi su tesisatçı hizmeti, akustik dinleme cihazları, su kaçağı tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA