İçeriğe atla

Su Kaçakları Tespiti Firması

Yıllardır tesisat anlamında her türlü bakım, yapım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız. Su sızıntısı tespiti dendiğinde de akla ilk gelen firma olmanın onurunu yaşıyoruz. Nedeni ise her zaman yenilikçi ve profesyonel olmamız. Çünkü bizler su sızıntıları için kullanılan eski tip tekniklerin hiçbirini kullanmıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve bu doğrultuda sizler daha faydalı nasıl hizmet sunarız bunu düşünüyoruz. Kazanmış olduğumuz müşteri güveni ve memnuniyetini de arkamıza alarak, her geçen gün biraz daha fazla hizmet ağımızı genişletiyoruz. Bizleri tercih etmeniz için pek çok neden olsa dahi en önemlilerini sıralamak gerekirse,

 • Yenilikçi su sızıntısı tespiti işlemlerimizde kırma yöntemlerini kullanmıyoruz,
 • Sizleri fazladan bir döşeme masrafına sokmuyoruz,
 • Bizler tespit işlemi ile uğraşırken sizlerin ortamı terk etmesine gerek kalmıyor,
 • Teknolojik cihazlarımız sayesinde tespit ve onarım yaparken asla gürültü çıkarmıyoruz,
 • Tespit işlemi gerçekleştirildikten sonraki aşamada, onarım sırasında muhakkak sizlere danışarak aksiyon alıyoruz,
 • Sizleri tesisat konusunda bilgilendiriyoruz,
 • İşyerlerinizdeki su sızıntılarına en hızlı şekilde önlem alır ve müşterilerinizin bu hissetmemesi için özen gösteriyoruz,
 • Her zaman ulaşılabilir ve hızlıyız,
 • Eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü bir ekip ile hizmet sunuyoruz,
 • Uyguladığımız fiyat politikası her zaman ekonomik,

Tüm bu özelliklerimiz sayesinde her gün onlarca müşteriye daha ulaşıyoruz. Eğer sizler de su sızıntısı gibi bir sorun ile karşı karşıyaysanız ve bunun için işinin ehli bir firma arıyorsanız hemen bizler ile iletişime geçin.

Su Kaçağı Tespiti İçin Geliştirilen Teknoloji Nedir?

Su kaçağı tespiti için daha önce kırma yöntemleri kullanılmaktaydı. Ancak bu yöntem her anlamda büyük bir maliyet ve zaman kaybına yol açmaktaydı. Hatta pek çok insan küçük çaplı su sızıntıları için evlerine ya da işyerlerine usta çağırmaktan kaçınırdı. Elbette teknolojinin gelişimi tesisat sektörünü de etkiledi. Çünkü artık kırma yöntemlerinin kullanılmasına gerek yok. Artık zeminin ya da duvarların üzerinden de tesisat borularını görüntülemek mümkün. Bunun için kullanılan termal kameralar bizlere sızıntının tam olarak nerede olduğunu gösteriyor. Ayrıca bir diğer teknolojik cihaz ise akustik aletlerdir. Bunlarda suyun sesine hassasiyet duyan cihazlardır. Yani suyun hangi noktadan çıktığını ve ne yöne aktığını bu cihazlar sayesinde tespit etmek oldukça basittir. Ayrıca tüm bu tespit işlemleri sırasında harcanan vakit ise dakikaları geçmemektedir. Yani birkaç saat içinde hem tespit hem de onarım gerçekleştirilmiş olur. Sizler de uzun vakitler alan ve maliyetli olan su sızıntısı tespit işlemlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca tespit işlemi sırasında mekanı terk etmenize de lüzum kalmaz.

Su Kaçaklarını Önlemek Neden Önemlidir?

Su kaçakları başta masum sızıntılar gibi görünebilir. Ancak yüzeye çıkan suların her zaman daha fazlası duvar için akmaktadır. Bu da zamanla duvarın çürümesine, küflenmesine ve dökülmesine yol açar. Ayrıca ortamda keskin bir rutubet kokusu hakim olur. Eğer bu kaçak pis su kaçağı ise durum daha da içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Ayrıca su kaçağının olduğu noktada nem böceklerinin sayısında bir artış olacak bu da ortamın hijyenine balta vuracaktır. Tabi en önemlisi bu sızıntıların çıktığı nokta aşındığında meydana gelir. Borulardan sızan sular her geçen gün biraz daha artar ve baskına neden olur. Bu durum ev ya da işyerinizdeki eşyalarınızın mahvolmasına neden olacaktır. Bu nedenle ski sistem su kaçağı tespitlerinde kullanılan teknikleri bir kenara bırakın ve hemen bizleri arayın.

 

Su Kaçakları Tespiti Firması” üzerine 2 yorum

 1. Ahmet der ki:

  Hocam herkese selamın aleyküm ününüzü az çok duyduğum kadarıyla işinizin ehli uzman ekibinizle iyi yapan nadir kaliteli firmalardan birisiniz benimde size işim düştü desem yanlış olmaz.Tuvalet tıkanıklığı için yardımınıza ihtiyacım var elbetteki ücretli şekilde yapacaksınız sizin işiniz bu.Bana bu konuyla alakalı yapılacak süre zarfı gün vs. ortalama yapılacak zamanının bilgisini verirseniz çok mutlu olurum.Tıkanıklık konusunda fotoğrafı çekip tarafınıza ulaştıracağım merak etmeyin.

  Cevapla
 2. Levent der ki:

  Fazla yazmaya gerek yok arkadaşlar fazla anlatmayada gerek yok görüyorsunuz herşey ortada kaliteli referansları uzman kadroları ve kemikleşmiş ilk baştada dedikleri gibi müşteri memnuniyetlerine önem vermeleri herşeyi gösteriyor. bende bu anlayış içerisinde mutlu ayrılan müşterileri arasında yerimi aldım ilgi ve alaka için teşekkür ederim sağolun varolun.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA