Su Kaçaklarına Özel Kırmadan Tespit

Su kaçakları bundan birkaç yıl önceye kadar döşemeler kırılarak bulunurdu. Çünkü tesisatta bulunan kırık ya da çaylak boru ancak bu şekilde tespit edilebilirdi. Hatta bu yöntemi hala kullanan tesisat firmalarının varlığından söz etmek de mümkün. Ancak teknoloji artık tesisat sistemleri için de gelişiyor. Yani artık kırmadan da su sızıntısı tespiti yapmak mümkün. Nasıl mı? Termal kameralar ve akustik cihazlar ile. Termal kameralar genellikle tıkanıklıklarda da kullanılan ve boru sistemini döşeme üzerinden de gösteren bir teknolojidir. Akustik cihazlar ise duvar ya da döşeme yüzeyinden de suyun akışına karşı hassasiyet gösteren bir teknolojidir. Dolayısıyla bu aletler ile su sızıntısına nokta atışı yapılır. Sorunlu boru tespit edildikten sonra da geriye yalnızca onarım işlemleri kalmaktadır. Onarım işlemi esnasında ise yalnızca sorunlu borunun altında bulunduğu birkaç seramik ya da fayans kaldırılır.

Fazladan Masrafa Girmeye Son

Kırmadan su sızıntısı tespiti yapmak günümüzde çok fazla firmanın kullandığı bir uygulama değil. Çünkü bu teknolojilerin kullanımı için belli bir maliyete katlanılması gerekiyor. Bizler uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmet veren ve yenilikleri yakından takip eden bir firmayız. Bu nedenle her türlü tesisat teknolojisini de denemeye değer buluyoruz. Bu cihazlar sayesinde su sızıntısı üzerine nokta atışı yapıyor ve sizleri hiç bekletmeden hemen aksiyon alıyoruz. Başka hiçbir tesisat noktasından bulamayacağınız aynı gün hizmet güvencesi sayesinde her gün onlarca daha fazla müşteriye hizmet götürüyoruz.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm

Su kaçaklarınızı önlemek için yapılabilecek herhangi bir müdahale yoktur. Belki mutfak lavabolarına ve tuvaletlere yabancı cisim atmamak riski hafifletebilir. Ancak genel anlamda su kaçaklarını önlemek mümkün olmasa dahi kaçak söz konusu olduğunda onarmak mümkündür. Yalnızca birkaç dakika içinde kaçağın tespiti yapılır ve hemen tamirat işlemi başlatılır. Saat kaç olursa olsun herhangi bir su kaçağı ile karşı karşıya kaldığınızda hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler kısa sürede gelerek kaçağa karşı hemen aksiyona geçeriz. Böylelikle her taraf su altında kalmadan sorun kökünden halledilmiş olur. Sizleri mesai saatlerine kadar bekleten ve her tarafı kırıp dökerek tamirat yaptığını iddia eden ekiplerden ya da ustalardan uzak durun. Çünkü kırma yöntemi kullanıldığında tesisatın sağlam noktaları da darbeler nedeniyle zarar görür. Bu da ilerleyen zamanlarda yeni bir su sızıntısı ile karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır. Donanımlı ve uzman ekibimiz ile birlikte gelelim ve su sızıntısı probleminizi kökünden halledelim.

Pis Su Kaçaklarına Net Çözüm

Pis su sızıntıları genellikle mutfak ve tuvaletlerde meydana gelen kirli su kaçaklarıdır. Bu kaçaklar genellikle tesisatın o noktasında bulunan herhangi bir borunun yırtılmasından ya da çatlamasından meydana gelmektedir. Bu durum acil önlem alınması gereken bir konudur. Çünkü pis su kaçakları eğer önlem alınmaz ise lağım taşkını gibi çok daha ciddi ve kötü sonuçlara yol açacaktır. Ayrıca bu durumun işyerlerinde meydana gelme riski çok büyüktür ve kendini ilk olarak kötü koku ile belli eder. İş bırakma durumuna kadar gelebilen bu su sızıntıları en acil müdahale edilmesi gereken tesisat sorunlarıdır. Eğer sizler de evinizde ya da işyerinizde kötü koku, gitmek bilmeyen pislikler ve ıslaklık seziyorsanız olası bir pis su sızıntısı ile karşı karşıyasınız demektir. Eğer lağım taşkınlarına maruz kalmak istemiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin. Bizler su sızıntılarınızın boyutu ve türü ne olursa olsun her zaman destek veriyoruz.

Hakkında sukcagibulma

Aradığınız içerik bulunamadı.

Robot Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti esnasında sorunlu bölgeyi bulmak kısa sürede kaliteli bir ekip tarafından gerçekleştirilir. …

Bir Yorum

  1. Selam nasılsınız umarım iyisinizdir lafı fazla uzatmadan sorunuma gelecek olursak evimde su sızıntısı mevcut daha yeni çıktı ortaya hemen yaptırmamız gereken bir sorun halini aldı telefon numaramı buraya yazacağım beni arar mısınız? evde sadece cumartesi ve pazar bulunuyoruz diğer günler ev müsait olmuyor ne yazık ki bu size uyuyorsa bunuda konuşmak isterim inşallah uyuyodur hafta sonu çalışıyosunuzdur hafta sonu istediğiniz saatte gelebilirsiniz telefon numaram 0545 *** ** **

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA