İçeriğe atla

Tesisat Sorunlarınıza Teknolojik Çözümler

Tesisatlar genellikle tıkanıklık ya da su sızıntısı gibi sorunları meydana getirirler. Özellikle mutfak, banyo ve tuvaletlerin kullanılamayacak duruma gelmeleri bir çeşit tesisat sorunlarından kaynaklanır. Su taşkını ya da tıkanıklık gibi sorunlar tesisatı oluşturan boruların aşınması ya da tıkanmasından ortaya çıkar. Tuvaletiniz ve mutfağınız kullanılamaz hale gelir, her taraf ıslanır ve rutubet, küf, nem ortaya çıkar. Daha kötüsü pis su sızıntılarıdır. Çünkü bu su sızıntıları etkin bir kötü kokuya neden olur. Özellikle işyerlerinin bu noktada son derece titiz davranması gerekmektedir. Çünkü kimse lağım kokan bir noktadan hizmet almak istemez. Ayrıca ortamın hijyeni bu taşkınlar nedeniyle yok olur çeşitli hastalıklar baş gösterir. Evlerinizde ya da işyerlerinizde meydana gelen pis su sızıntıları hayatınızı felç edebilir. Bu nedenle klozetteki ya da lavabodaki su yavaş gittiğinde, fayanslarınızdaki dolgularda renk değişimi baş gösterdiğinde, evinizde ya da işyerinizde rutubet ve kötü koku hakim olduğunda, su faturanız kabarık gelmeye başladığında, duvar ve tavanlarınızda nemlenme oluştuğunda hemen bizleri arayın. Bizler aynı gün içinde gelir ve dakikalar içinde sızıntı tespiti yaparız. Cihazla su kaçağı bulma tekniğinde kullanmış olduğumuz termal kameralar ve akustik cihazlar bizlere sorunlu borunun yerini göstermektedir. Böylelikle asla döşemelerinize zarar vermeyiz.

Su Kaçaklarının Tespitini Nasıl Yapıyoruz?
Su kaçaklarının tespitini son teknoloji cihazlarımız ile yapıyoruz. Bu cihazlar bizlere yüzey üzerinden borularınızı görüntüleme imkanı sağlıyor. Ayrıca akustik cihazlar sayesinde suyun hangi noktada patlak verdiğini de bulabiliyoruz. Yalnızca birkaç saat içinde sizlere sapasağlam bir tesisat teslim ediyoruz. Aynı şekilde tıkanıklık açma konusunda da bu cihazlardan faydalanıyoruz. Cihazla tıkanık açma tekniklerimiz sayesinde fayanslarınız, tezgahlarınız, klozetleriniz, küvetleriniz ya da seramikleriniz zarar görmüyor. Çünkü eski sistem kaçak ya da tıkanık bulma yöntemlerinde bu saydıklarımızın hemen hepsi zarar görür, kırılırdı. Ancak bu durum artık teknoloji ile birlikte tarih oldu. Sizler yalnızca bizi arayın ve üstün hizmet kalitesini yaşayın. Tek bir cihaz ile tıkanıklığa neden olan pisliği, çatlak ya da kırık boruyu dakikalar içinde tespit ediyoruz.

Kırılmış Duvarlara Son

Genellikle önceki yöntemlerde nemlenmiş duvar kırılır ve bu kırıktan sorunlu boru tespit edilmeye çalışılırdı. Tespit edilemediğinde kırık biraz daha büyütülürdü. Birkaç metreye kadar kırılan duvarlar tesisat onarıldıktan sonra tekrar örülmek zorunda kalınırdı. Aynı şet mutfak ve banyolarda da fayanslara uygulanırdı. Ne yazık ki bu yöntemleri hala kullanmakta olan tesisat firmalarının varlığından söz edebiliriz. Ancak tüm bu yöntemler bizler için geride kaldı. Bizler duvarınızı kırmak yerine akustik cihazımız ile dinleme yaparak sorunlu borunun yerini birkaç dakikada tespit edebiliyoruz. Ayrıca kameralarımız ile de boruyu görüntüleyebiliyor ve yalnızca borunun çatlak kısmının üzerine işlem uyguluyoruz. Böylelikle kırılmış duvarlar ya da fayanslar ile uğraşmak gerekmiyor.

Su Sayacınızı Kontrol Edin

Belki de su sızıntısına yönelik hiçbir belirtisi yaşamıyorsunuzdur ancak son zamanlarda daha fazla su faturası ödediğinizi fark etmişsinizdir. Eğer böyle bir sızıntıdan şüpheleniyorsanız tüm su vanalarınızı kapatıp sayacınıza birkaç dakika bakın. Su vanaları kapalıyken dahi sayacınız dönüyor ise muhakkak bir su kaçağı söz konusudur. Bu kaçak duvar içinde de meydana gelebilir ve çok sonra belirti gösterebilir. Ancak siz bu belirtileri beklemeden bizleri arayın hemen önlem alalım. Çünkü duvar içi su sızıntıları yapınızın zamanda içten içe çürümesine yol açacaktır. Bizler duvarınızın üzerine tuttuğumuz termal kameralarımız ile hangi noktada su kaçağı olduğunu elimizle koymuş gibi buluruz.

 

Tesisat Sorunlarınıza Teknolojik Çözümler” üzerine 3 yorum

 1. Tunahan der ki:

  Kardeşim mutfak borusundaki kaçak ile ilgili hizmet veriyor musunz? veriyorsanız bana ulaşmanızı bekliyorum şikayetimin detaylarını buradan yazmak istemiyorum biraz farklı bir sorunum mevcut telefon ile iletişim sağlarsak veya yüzyüze daha sağlıklı olur yazarak anlatabileceğim bir soruna sahip değilim.Google üzerinden problemimi arattığımda sitenize rastgeldim yapılacak birşey olacağına inanıyorum ki sitenizde yer alıyor inşallah çözeceksiniz.

  Cevapla
 2. hakan der ki:

  Tesisat probleminiz mi oldu ? yoksa rutubet kokunuz mu var? yada kalorifer borularında su kaçağı var da kırıp dökmeden yapacak bir firmaya mı ihtiyacınız var? o zaman uzaklarda aramayın çünkü bu firma hemen yanınızda 🙂 yani ciddi ciddi ifade etmek isterim ki beni ne kadar mutlu bıraktıklarını memnun ettiklerini bu yazdığım yorumdan hepiniz anlamışsınızdır. ben detaylı araştırma yaptım yanılmadım sizde detaylı araştırma yapn yanılmayın herkese önerebileceğim firma 1.olarak bu firmadır.Pişman olmayın 🙂

  Cevapla
 3. hasan der ki:

  Selamın Aleyküm tuvalet tıkanıklığım mevcut sizde beni anlarsınız tuvalet tıkanıklığı biran önce yapılması gereken aciliyeti taşıyan bir durum ne halde olduğumu bilirsiniz az çok hemen halledebilecek bir firma arıyorum sizinle iletişim kurmak istiyorum fiyat konusunda hiçbir problemim sıkıntım yok ev hergün müsait ben olmasamda aileden birisi mutlaka evde oluyor o yüzden dilediğiniz gibi gelebilirsiniz sorunumuz acil olduğu için hemen halledecekseniz anlaşmak isteriz teşekkürler şimdiden.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA