Tıkanıklık ve Gider Açma Hizmetleri

Tıkanıklıklar özellikle toplu yaşam alanlarında en sık yaşanan tesisat sorunlarıdır. Giderlerde sıkışan bir tortu ya da pisliğin, suyun gidişine izin vermemesi ve tuvalet, banyo ya da mutfakları kullanılamaz hale getirmesi tıkanıklığın nedenlerindendir. Özellikle kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı ya da pedlerin tuvalet içine atılması gibi durumlar bu tıkanıklıkların sık yaşanmasına zemin hazırlar. Tıkanıklık söz konusu ise taşkınlık da olacaktır. Mutfak, banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanıklıkların zamanla taşkına dönüşmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle bu noktaların kullanılmaması gerekmektedir. Tıkanıklık açmada kullanılan yöntemlerden bazıları da tıpkı su sızıntısı açma yöntemleri gibi kırmayı gerektirir. Ancak bu eski sistem yöntem artık çok az firma tarafından kullanılıyor. Çünkü tıkanıklık açmak için geliştirilen teknolojik aletler kırma yönteminin kullanılmasına gerek bırakmıyor.

Tıkanıklıklar Neden Önemlidir?

Tıkanıklığı ilk etapta suyun az gitmesi ile fark etmek mümkündür. Lavabo ve klozetlerdeki su bir türlü gitmek bilmez. Daha sonraki aşamalarda da su hiç gitmemeye başlar ve bu noktaların kullanılmasına izin vermez. Evlerde ya da işyerlerinde de tuvalet ve lavaboların kullanılmaması imkansızdır. Bu nedenle tıkanıklıkların biran önce giderilmesi gerekmektedir. Tıkanık açma konusunda uzman olan bizler kısa sürede sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Tıkanıklığa neden olan cismin ya da pisliğin tespitini termal kameralarımız ile yapıyor, o bölgeyi açarak tıkanıklığın giderilmesini sağlıyoruz. Böylelikle sizler de derin bir nefes alarak rutin yaşantınıza devam edebiliyorsunuz. Özellikle kir ve tortudan kaynaklanan tıkanıklıklar için kullandığınız bazı tozlar yetersiz kalabilir. Bu durumda asla yabancı sicimler ile borularınıza zarar vermeyin ver bizleri arayın. Çünkü bizler tıkanıklık açma konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Aynı zamanda teknolojiden de fazlasıyla yaralanıyoruz. Böylelikle sizleri bekletmiyor ya da tesisatınıza zarar vermiyoruz. Tıkanıklığın bulunduğu noktaya nokta atışı yaparak sorunu kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Ev ya da işyerlerinizde meydana gelen tıkanıklıklar için artık her yeri kırdırmanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu size oldukça yüklü bir tıkanık açma maliyeti oluşturur. Bizler hiçbir duvar ya da zemininize zarar vermiyoruz.
Pimaş Boru Açma Hizmetleri

Gider boruları olarak da bilinen pimaş borular genellikle sık tıkanan borulardır. Özellikle toplu yaşam alanlarında kullanılan tuvalet ve lavabolar bu boru sistemlerine bağlıdır. Ancak alışveriş merkezi, plaza, iş hanı, ofis, banka, postane, restoran, kafe gibi alanlarda bulunan tuvaletlerin temizliğine çok dikkat edilemeyebilir. Tabi hal böyle olunca bu noktalara yabancı cisimler kaçabilir ya da atışabilir. Bu da zamanla ciddi bir tıkanıklığa yol açacaktır. Pimaş boruların tıkanması başta tuvaleti kullanılamaz hale getirir. Bu da mekanınıza gelen müşterilerinizin memnuniyetsizliğine yol açar. Yani pimaş borular biran önce bu durumdan kurtarılmalıdır. Bizler kırmadan tıkanıklık açma konusunda ilk tercih edilen firmalardan biriyiz. Hem su sızıntısı hem de tıkanık açma işlemleri sırasında yalnızca birkaç saatinizi alıyoruz. Kısa sürede tıkanıklığın bulunduğu noktayı tespit ediyor ve onarım işlemine başlıyoruz. Tıkanıklığa neden olan cisim ya da tortuyu sizlere de gösteriyor ki önleminizi buna göre alabilin. Artık hayatınızı felç eden ve hem vaktinizden hem de paranızdan çalan tıkanıklık sorunlarına boyun eğmek zorunda değilsiniz. Elimizdeki tesisat teknolojileri sayesinde sizleri bu durumdan aynı gün içinde kurtarıyoruz. Artık tıkanık açısı tozlar ya da uzun çubuklar ile vakit kaybetmenize gerek kalmıyor. bu vakit kaybettiren ve etkisiz yöntemler yerine hemen bizleri arayın ve etkili, kalıcı, net çözümler sunalım. Tesisatınıza zarar vermeden tıkanıklık sorununu tamamen ortadan kaldıralım.

 

Hakkında Sistem Tesisat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA