İçeriğe atla

Tıkanıklık açma

Kırmadan tıkanıklık açma servisi

Tıkanıklık açma hizmeti Pimaş tıkanıklığı sebeplerinin başında kullanım hatası gelmektedir.

Pimaşlar içine atılan yabancı maddeler, pimaş içinde kalan inşaat atıkları zamanla pimaş tıkanıklığına sebep olur. 

Tıkalı pimaş açma işlemi günümüzde profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan yapılmaktadır. 

Pimaş tıkanıklığı özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez.

Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz.

Uzman ekibimiz ve son teknoloji görüntülü, dekektörlü tıkanıklık açma ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Her türlü su tesisatı sorunlarınıza Su Kaçağı Bulma kesin çözüm, yeni binalara su tesiatı döşeme, eski tesisatların sökümü ve tamiri, su sızıntıları ve su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, wc açma, lavabo açma, gider boruları açma işlemleri en gelişmiş teknoloji cihazlarıyla firmamız tarafından yapılmaktadır.

Lavabo açma

Lavabo giderlerindeki tıkanmaları açmanın ve kalıcılığı sağlamanın günümüzdeki en etkili yollarından birisi robot makinelerdir. Eski yöntemler ile ne yazık ki yeterince kalıcı olmak mümkün değildi. Günümüzde durum değişmiştir. Lavabo gideri açma Artık robot makineler tıkanmaları tespit ederek o bölgede kırma dökme yapmaksızın tıkanmaları temizlemektedir. Tıkanmalar robotlar ile yapılarak daha uzun vadede kalıcılık vaat etmektedir.

 

Tuvalet açma

Tuvalet giderlerindeki tıkanmaları gidermek için robot makinelerin kullanımı günümüzde oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Eskiden bazı klasik yöntemler tıkanmaları gidermede kullanılmaktadır. Ancak günümüz teknolojisi bunu değiştirmiştir. Tuvalet tıkanıklığı açma Kameralı sistemlere sahip olan robot cihazlar ile tıkanıklıkları gidermek son derece kolay bir hale gelmiştir. Bu makineler tıkanıklıkları gidererek kalıcılık sağlamaktadır.

Klozet açma

Klozet giderlerinde tıkanma meydana gelmesi halinde en iyi yöntem tıkanmayı robot makineler ile yapmak olacaktır. Klozet tıkanıklığı açma Tıkanıklık robot makineler ile yapıldığında efektif bir şekilde tıkanmanın nerede olduğu tespit edilerek kısa süre içinde tıkanma açılacaktır. Tıkanıklığı açarken kullanılan yöntem ise oldukça etkili ve ortalığı kirletip kırmayan bir yöntemdir.

Mutfak açma

Mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanmalar yüzünden oluşan sorunları çözmenin en etkili yolu tıkanmayı robot makineler ile yapmak olacaktır. Mutfak tıkanıklığı açma Robot makineler tıkanıklığın yerini kısa sürede etkili bir şekilde tespit ederek tıkanıklığı gidermektedir. Tıkanıklık robot makineyle giderildiği için kırma dökme işlemi de yapılmaz. Böylece tıkanıklık açma işleminden sonra normal bir şekilde kullanım sağlanabilir.

Banyo açma

Banyo giderlerindeki tıkanmalar yüzünden oluşan sorunları gidermede en etkili çözüm kameralı sistemler ile yapılan robot makinelerin kullanıldığı robot makinelerdir. Banyo dider tıkanıklığı açma Robot makineler tıkanma nerede ise tespit ederek tıkanmayı kısa sürede etkin bir biçimde gidermektedir. Tıkanma robot makineler ile yapıldığında kırma dökme işlemi yapılmaz ve kalıcılık sağlanabilir.

Pimaş açma

Pimaş borularında oluşan tıkanmaları açmanın en etkili yollarından birisi de tıkanmayı robot makineyle açmaktır. Pimaş pis su boruları açma işleminde kırmadan etkili bir çözüm elde etmek isteyenlerin başvurduğu birincil bir metot olan robotla kırmadan tıkanıklık açma işlemi sayesinde uzun vadede kalıcılık elde etmek mümkündür. Tıkanan gider kamera ile tespit edilerek kısa sürede tıkanma açılır.

ŞİMDİ ARA