Yeni Teknolojiler İle Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları genellikle apartman dairelerinde ve eski yapılar da ortaya çıkan bir tesisat problemidir. Tesisatlarda bulunan boruların kırılması ya da çatlaması gibi durumlarda su sızıntısı yapması kendini ilk olarak nem ile gösterir. Özellikle duvar ve tavalarda ortaya çıkan nem olası bir su sızıntısının en belirgin özelliğidir. Elbette su sızıntılarının tek belirtisi nem oynamaktadır. İşte su sızıntısı ile karşı karşıya olduğunuzun belirtileri,

  • Her şeyden önce su faturanız diğer zamanlara nazaran daha fazla gelmeye başlar,
  • Tüm babaları kapatmış olmanıza rağmen su satıcınız hala hareket halindedir,
  • Su kullanan elektronik cihazlarınızın yeterli temizlik hizmeti sağlamaması,
  • Fayansların derz dolgularında meydana gelen renk değişimleri,
  • Tavan ve duvarlarda küflenme ve sarımsı bir renk oluşumu,
  • Nemi seven böceklerin türemesi,
  • Ortamda küf ve rutubet kokusunun hakim olması,

Tüm bunlar ya da birkaçı söz konusu ise muhakkak uzman bir tesisat firması ile görüşmeniz gerekmektedir. Bizler yıllardır tesisat hizmeti veren ve teknolojiyi yakından takip eden nadir firmalardan biriyiz. Müşterilerimizin bize en çok güvenlerinin nedeni ise aynı gün içinde hizmet veriyor olmamızdır.

Kırmadan Dakikalar İçinde Tespit

Su kaçağı tespiti dendiğinde aklınıza kırılmış ve param parça olmuş döşemeler gelebilir. Aslında bu durum son derece doğaldır. Çünkü eski sistem su sızıntısı tespiti tüm döşemelerin kırılması suretiyle yapılırdı. Ancak artık döşeme üzerinden boruları görüntülemek mümkün. Termal kameralar ile su borularınızı artık döşemelerinizi kırmadan görebiliyoruz. Böylelikle size de ekstra bir iş yükü ve maliyet çıkmamış oluyor. Aynı gün içinde gelerek dakikalar içinde tespiti yapıyoruz. Onarım da en usta çalışanlarımız tarafından aynı gün içinde sağlanmış oluyor. Böylelikle eski sistem su sızıntısı tespitinde kullanılan teknikleri sizler üzerinde oluşturduğu korkuyu yok ediyoruz.  Çünkü artık tesisat teknolojileri geliştirildi ve bizler de bu gelişimi yakından takip eden bir firmayız.

İşyerlerinize de Aynı Gün Hizmet Güvencesi

Su sızıntıları yalnızca evlerde meydana gelmez. Özellikle pasajların içinde yer alan işletmeler de sık sık su kapaklarından şikayetçidir. Çünkü bu yerlerde bulunan tesisatlar son derece eskidir. Özellikle işyerinize girdiğinizde burnunuza keskin bir rutubet kokusu geliyor ise muhakkak su tesisatınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Bizler yalnızca evlere değil işyerlerine de hizmet veriyoruz. Üstelik tesisat probleminiz nedeni ile işlerinize ara vermenize artık gerek kalmıyor. Çünkü bizler kırma ve dökme gibi ilkel yöntemler kullanmadığımız için gürültü yapmıyoruz. Su sızıntısını dakikalar içinde tespit ediyor ve yalnızca sorunlu boru üzerindeki döşemeyi kaldırıyoruz. Bu da ne sizlere ne de çalışanlarınıza asla zarar vermiyor. Eğer rutubet kokusundan ve kabarık gelen faturalardan bıktıysanız hemen bizleri arayın. Aynı gün içinde gelelim ve su sızıntısı tespiti için gerekli işlemi başlatalım. Üstelik bizler piyasa şartlarına gire en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.

Orijinal Parça Değişimleri

Su sızıntısına neden olan etken genellikle kırık ya da çatlak borulardır. Ancak boruların birleştirilmesinde kullanılan kaynak malzeme zamanla aşınır ise bu da su sızıntısına neden olmaktadır. Her iki durumda da tesisatınızın bir onarım işleminden geçmesi şarttır. Bizler tesisat konusunda yılların tecrübesine sahip eğitimli bir firmayız. Eğer tesisatınızdaki problem parça değişimi gerektiriyor ise içiniz rahat olmalıdır. Çünkü bizler hem borularınız hem de onların kaynak noktaları için her zaman orijinal parçalar ile onarım işlemi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yeniden bir su sızıntısı yasama olasılığınızı yok ediyoruz.

 

Hakkında Sistem Tesisat

Aradığınız içerik bulunamadı.

Robot Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti esnasında sorunlu bölgeyi bulmak kısa sürede kaliteli bir ekip tarafından gerçekleştirilir. …

Bir Yorum

  1. Eşimle birlikte uzun süredir oturduğumuz evde sonradan ortaya çıkan bir su sızıntısı mevcut nereden geldiği konusunda bir bilgimiz bulunmuyor oldukça rahatsız edici birşey taktir edersiniz ki. Birazdan sizi arayacağım burayada yorum atmak istedim lütfen işinizi yaparken kırıp dökmeden bizede fazla iş çıkartmadan yaparsanız bizi ne kadar memnun edebilirsiniz size anlatamam araştırdığım kadarıyla kaliteli bir firma olduğunuz aşikar görülüyor umuyorumki sizi tercih edeceğimiz için pişman olmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA